Бібліотека

Ліпоми: не поспішайте з операцією

З пошти «Зеленої Планети Земної»: Шановна Наталіє Петрівна! Кілька років тому у мене на нозі з’явився жировик. Я не звертав увагу. Думав — як виник, так і зникне. Тим більше він м’який, невеликий і майже непомітний. Але невдовзі такий самий виник на обличчі, потім на плечі. Минуло п’ять років. А ці ліпоми, так їх називають, не зникають. Чому вони з’являються на тілі? Чи варто їх оперувати, якими травами чи фітокомпозиціями «Зеленої Планети» можна вилікувати їх?

З цією хворобою, мені доводиться мати справу часто. І здебільшого після її лікування різними хімпрепаратами. Тоді як найкращі ліки від неї — природні.

Жирові відкладення, які можуть, за словами читача, виростають під шкірою (на голові тверді, на тілі м’які) виникають внаслідок порушення жирового обміну, до якого призводять захворювання печінки, шлунка, підшлункової залози. Тож, насамперед, треба налагодити функцію цих внутрішніх органів і обмін речовин в організмі. Відомо також чимало інших захворювань, що призводять до порушень жирового обміну.

Якщо ліпоми будете видаляти хірургічним шляхом, то це лише ускладнить хворобу. Адже не буде усунуто причини її виникнення. На місці видалення однієї ліпоми часто з’являється кілька. Тож, на мою думку, не видаляти ліпоми треба, а лікувати організм. І найголовніше — знайти причину.

Фітокомпозиція «Ліпосан»

У «Зеленій Планеті» є для цього хороший засіб із рослин. І це «ЛІПОСАН». Застосовувати його пропонуємо саме тим, хто страждає від порушень жирового обміну, що є причиною утворення ліпом. У таких випадках, як у читача, що звернувся до нас поштою, «ЛІПОСАН» можна застосовувати разом із «ЛІМФОГРАНОМ». Лікування буде значно ефективнішим. Але найкраще — звернутися за допомогою до консультантів «Зеленої Планети», які працюють у кожному регіоні України. Вони допоможуть вам підібрати трави, засоби із трав і взагалі порадять, якого способу життя дотримуватися — чим і як харчуватися, щоб не виникало порушень в організмі.

«ЛІПОСАН» виготовлений із лікарських рослин і має специфічну дію, спрямовану на нормалізацію обміну жирів в організмі, завдяки чому і зникають ліпоми.

Ліпоми — це доброякісні новоутворення. Вони виникають тоді, коли порушується ліпідний обмін і надлишки жиру відкладаються в пухлинах — ліпомах різної локалізації. Тривале лікування «ЛІПОСАНОМ» призводить до нормальної функції печінки, відновлення механізмів синтезу і розчеплення жирів. І врешті — цілковитого одужання.

Вирішуємо проблему комплексно

Для підвищення ефективності лікування «ЛІПОСАН» слід поєднувати із іншими засобами, які нормалізують процеси дисиміляції і обміну речовин в організмі. Тож, якщо хвора печінка, можна вживати «ГЕПАХОЛ», якщо підшлункова залоза дає збої, особливо ферментативні порушення (не виробляє в достатній кількості ферменти, що розщеплюють їжу), тоді можна скористатися «ЗОЛОТНИКОМ». Допоможе також «ГЕМОСАН». Це кровоочистний засіб. «АТЕРАН», який усуває атероми — це ті ж ліпоми, жировики, які утворюються на голові. Вони значно твердіші. Тож «АТЕРАН», їх, так би мовити, розбиває, розсмоктує. Іноді буває, що великий жировик чи атерома проривається і витікає. А потім те місце заживає. І причому непомітно.

Я бачила кілька випадків, коли атероми на голові видаляли хірургічним методом. І видалили одну, а потім виникало сім чи вісім, а то й десять таких самих. Тож краще, звичайно, не оперувати, а допомогти організмові природними засобами позбутися жирових відкладень.

Слід пам’ятати

Якщо ліпоми великі, то доведеться більш тривалий час вживати «ЛІПОСАН» разом із «ЛІМФОГРАНОМ». Він виготовлений також із лікарських рослин, має протизапальну, розсмоктувальну, протинабрякову, антитоксичну, онкостатичну і певною мірою, антибактеріальну дію, яка спрямована на геперплазовану, тобто збільшену лімфоїдну тканину. «ЛІМФОГРАН» часто рекомендуємо дітям, у яких збільшені лімфатичні залози, або ж виникають аденоїди. І взагалі — при збільшенні всіх лімфатичних залоз різної етнології та локалізації (шийних, пахових, підпахових і навіть коли є захворювання органів дихання) допоможе «ЛІМФОГРАН». Бува так, що навіть для відновлення легеневої тканини, коли там бувають рубці-спайки теж рекомендуємо «ЛІМФОГРАН» і «СПАЙКЕЛАН», який також входить до комплексу лікувальних засобів при лімфогранулематозі.

Наталя Земна