Бібліотека

Любов Янкова: «Скажи, що їсиш – і я скажу, що в тебе болить», м. Маріуполь

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Маріуполь – одне з найнесприятливіших українських міст за станом навколишнього середовища. Обіймає друге місце в Україні за забрудненням екології. У зв’язку з цим, найчастіше до нас звертаються із захворюваннями верхніх дихальних шляхів, щитовидної залози, а також суглобів, очей, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту (особливо багато дітей).

Наприклад, у захворюваннях шлунково-кишкового тракту, як правило, винні начинені «хімією», генномодифіковані продукти. Як кажуть у народі, скажи, що їсиш – і я скажу, що в тебе болить. Придивіться, в яких упаковках продукти: яскравих, з привабливими апетитними малюнками. Правда ж?! Аж хочеться купити. А спробуйте дізнатись, що входить у склад продукту. Людина зі стовідсотковим зором ледь розбирає написане. Бо набране воно таким дрібним шрифтом, що без лупи не обійдешся.

А якщо й розбереш написане, то мало за голову не хапаєшся. Чого там тільки нема: і емульгатори, і фарбники, і покращувачі смаку… Скажімо, до продукту входить крохмаль. Але ж який: картопляний, кукурудзяний (як це було раніше) чи модифікований?! А цукор? – натуральний чи його замінник? Поневолі виникає риторичне запитання: чи є у продуктах натуральні продукти?! У ковбасах – м’ясо? У соках – натуральні фруктові соки? А в йогуртах – «живі» молочні бактерії? До речі, соки – із відновленої сировини. А що означають слова: «відновлена сировина»? Очевидно, сік з порошку?!

Велике значення мають реклами, які (як жартують у народі) іноді перериваються телепередачами. Надивиться дитина тих привабливих реклам, і спробуй потім пояснити, що в яскравій обгортці солодощі не натуральні, можуть зашкодити. Діти беруть приклад одне з одного. Одні їдять – іншим хочеться.

Від такого харчування в основному уражений недугами шлунково-кишковий тракт, підшлункова залоза. Та й багато немовлят народжуються ослабленими. Бо що вживали матері, коли носили їх під серцем? Хімізовані продукти, які тепер їдять народженні ними діти.  

Важливу роль відіграє і людський фактор. Чимало людей недбало ставляться до свого здоров’я. Я чула, як Наталя Петрівна запитала у чоловіка: «Що у Вас болить?». «Лише ноги набрякають, – каже він. А так все нормально».

Коли ж Наталя Петрівна обстежила відвідувача, розпитала про його самопочуття, харчування, спосіб життя, то з’ясувалося: у нього не лише нирки функціонують погано, а й шлунок болить, бо харчується так-сяк, голова паморочиться, руки-ноги холодні, є відкладення солей.

По-перше, чим старша людина – тим важче її лікувати. Якщо не оздоровлюватися на початкових стадіях захворювання, довести його до хронічного стану, то з віком «запущені» недуги ускладнюються, заглиблюються в організм, а тому важко піддаються лікуванню.

По-друге, якщо людина вирішила лікуватися в «Зеленій планеті», то важливо не приховувати перед Земною чи консультантом «Зеленої планети» жодного свого симптому. Чим більше Наталя Петрівна чи консультант знатимуть про самопочуття хворого, тим швидше віднайдуть причину (вогнище) захворювання, призначать правильний курс лікування. Відтак – людина швидше одужає. Адже про неполадки в організмі можна сказати навіть знаючи, скажімо, в якому місці болить голова. Якщо у лобі – значить запалені гайморові (лобні) пазухи. При васкуліті (запаленні дрібних судин-капілярів) – як правило, з одного боку і в одній точці. При підвищеному тиску і звуженнях судин голова болить у потилиці. 

На жаль, люди неуважні. Здебільшого заглиблені у свої побутові негаразди і не звертають увагу на такі «дрібниці». Натомість це важливо для Наталі Петрівни та консультанта «Зеленої планети». Адже навіть від цього залежить, наскільки підібрано правильний курс лікування. Як стверджує Наталя Петрівна, головний біль – один з найрозповсюдженіших симптомів різних захворювань.

Часто доводиться чути від людей: «Земна розпитує, як працює в мене кишківник, чи вживаю багато цукру? Хіба це важливо?! У мене хворі очі, а не шлунок». На жаль, багато хто не розуміє або не хоче розуміти: людський організм – єдине ціле. Причиною поганого зору може бути надмірне вживання солодощів. Адже ними «підгодовуємо» захворювання.

Всі внутрішні органи тісно взаємопов’язані між собою. Функціонування одних органів залежать від роботи інших. Одна недуга «тягне» за собою розвиток іншої. І головне: якщо зволікати з лікуванням внутрішніх хвороб, то з часом вони проявляться на шкірі, зокрема, від цього може і зір падати. Ось чому у «Зеленій планеті» лікують людину, тобто увесь організм, а не окрему хворобу.

Чимало людей не лікуються вчасно, і хвороба набуває хронічного стану. Коли фізичний біль терпіти несила, лише тоді згадують про здоров’я, яке, на жаль, втратили…

З кожним роком траволікуванню надають перевагу все більше молодих людей. З одного боку, це тішить. А, з іншого боку, бентежить, що недуги «молодшають». У двадцять з лишком літ люди повинні бути дужими і здоровими, а не ходити «по лікарях». А ще вони надто вже нетерпеливі. Хочуть усе і відразу: випив ліки – одужав. Іноді людина роками хворіє – а вилікуватися хоче за тиждень-два. А якщо лікуватися від випадку до випадку (забув випити ліки, не було часу, поспішав, лінувався, не встиг і так далі), то термін одужання може на ще довше затягнутися.

Пригадую, жінка бідкалася, мовляв, тривалий час лікуюся в офіційній медицині від гіпертонії, а результату ніякого. Ми порекомендували їй курс лікування з ліків Наталі Земної. Минає кілька місяців. Приходить до нас та сама жінка у гарному гуморі й з порога радісно вигукує: «А я нарешті «ожила»! Вилікувалась від гіпертонії травами, чого не могла зробити за допомогою хімічних препаратів». Хіба ж не приємно?!