Бібліотека

Людмила Бабіна: «СКЕНАР-терапія – поліклініка в кишені», м. Сєвєродонецьк

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

У мене – власний унікальний метод лікування. Я поєдную комплексне лікування засобами з трав Наталії Земної із СКЕНАР-терапією. Як показує досвід, завдяки поєднанню цих двох методів лікування стан хворого швидко покращується, навіть при тяжких захворюваннях: остеомелітах, дитячому церебральному паралічі, псоріазі.

Залежно від того, наскільки серйозна хвороба, від стану організму, необхідно від 10-ти до 22-х сеансів СКЕНАР-терапії. А, наприклад, хронічний гайморит у стадії загострення лікуємо усього 3-5 днів. Спинно-мозгову грижу – за 2-3 курси (один курс – 10-15 сеансів). СКЕНАР може вилікувати і зубний біль, і навіть вивести людину з клінічної смерті. Недаремне цей медичний прилад називають «поліклінікою в кишені».

Спочатку за допомогою СКЕНАРа обстежую стан організму. Проводжу приладом уздовж хребта: від шийного хребця до копчика. Проникаючи у глибокі структури людського організму, СКЕНАР за допомогою показників на дисплеї «підказує» мені, в якому місці є патологічні зміни, «працює» з ними, змушуючи організм мобілізувати свої «ресурси» для боротьби з хворобою. За допомогою СКЕНАРа визначаю причину захворювання. Рекомендую ліки з трав та СКЕНАР-терапію.

Якось звернулися батьки 14-річної дівчини, в якої в дитинстві був зміщений другий грудний хребець. Внаслідок цього у неї перестала рости права рука, – стала коротшою від лівої на 13 сантиметрів. Після курсу тривалого та інтенсивного лікування різниця між правою і лівою рукою зменшилась до 1,5 сантиметрів. Дитина навіть почала писати правою рукою, хоча до лікування травами нею не володіла.

Прекрасно усуваємо алергії, шлунково-кишкові та гострі респіраторні захворювання, хронічні та вазомоторні реніти (в офіційній медицині вони важко піддаються лікуванню), зміцнюємо імунну систему. 

Засоби з трав я возила аж до Греції і там лікувала ними дітей. Пригадую, у півторарічного хлопчика була кіста головного мозку. Оскільки дитя – з бідної албанської сім’ї, у батьків не було грошей на його лікування. Хлопчика принесли до мене на руках. Він не сидів, не стояв, навіть не розмовляв. Очне яблуко постійно рухалося. М’язи напружені. Я рекомендувала Кістолік, Асцитан, Ладник, Гепахол, Неврозан, Неврин, Судинник, Зірочник. Щомісяця змінювала курс лікування. Як результат – хлопчик став на ноги, почав розмовляти, кіста зменшилась.

Ще один 9-річний хлопчик (теж у Греції) страждав на судомний синдром. При народженні лікарі пологового будинку не втримали його в руках. Внаслідок падіння тіло дитини кожних 15 хвилин сковували судоми. Впродовж дев’яти років дитину лікували хімічними препаратами. В область керативних вузлів ввели спеціальну імпульсну систему для зменшення судом. Батьки дитини хотіли, аби я лікувала їхнього сина. Оскільки СКЕНАР не може «працювати» одночасно із введеними в організм електродами, то батьки спеціально викликали з Афін фахівця, щоб він відключив електроди. Завдяки лікуванню Ангеліком, Асцитаном, Арнікою, Енцефаном, Лаксоном, Гепахолом, Гастротоном, Діамантом, Вазонормом та СКЕНАР-терапії дитина стала на ноги, почала самостійно їсти і спокійно спати. Повернути здоров’я цим двом дітям мене попросили знайомі українські лікарі, які працюють у Греції. Окрім того, там вдалося вилікувати жінок від безпліддя, мастопатії…

А в Сєвєродонецьку ми вилікували мужчину, якому загрожувала гангрена. Чоловік підняв щось важке і відчув у нозі хрускіт. Спочатку не звернув уваги. Невдовзі нога почала холодніти. До мене пацієнт звернувся, коли на п’ятці з’явилася чорна цятка розміром 5-копійчаної монети. Я порекомендувала Спонділан, Неврин, Судинник, Венолік, Склерозан та СКЕНАР-терапію. Щоправда, не обійшлося без залучення до роботи мануального терапевта. За два-три місяці пацієнт одужав.

Лікуються в нас і лікарі. Акушеру-гінекологу (внаслідок ускладнень від гломерулонефриту) трансплантували штучну нирку. Креатенін (біохімічний показник крові) у нього був високий – 700 ммоль/літр. Після лікування в «Зеленій планеті» креатенін упав до 120 ммоль/літр.

Наш організм – це мікрокосмос, який працює за законами макрокосмосу. У людському тілі – 12 меридіанів. Кожний канал (меридіан) працює в певну годину доби. Порушення в одних органах людського організму тягне за собою порушення в інших органах та системах. Наприклад, нирки тісно пов’язані з носоглоткою. Гельмінти в організмі дітей спричиняють виникнення діатезів, бронхіальної астми, аденоїдів тощо. А хто страждає на хворобу Паркінсона, має порушення в хрестоподібному копчику. Причиною хвороби Паркінсона можуть бути травми, остеохондроз тощо.

Хочу нагадати читачам, що хвороба просувається від голови до ніг; від внутрішніх органів – на шкіру… Наприклад, бронхіальна астма поступово переходить у пневмонію, через кілька днів – у бронхіт, потім – у гайморит. А якщо людина довго не може звільнитися від кашлю, то обов’язково треба звернути увагу на роботу щитовидної залози.

Колись у Забайкаллі я познайомилася із 75-річним буддійським цілителем, в якого чимало державних нагород. Він неординарно підходив до лікування, використовував трави, амулети, масажі, враховував навіть астрологічний знак зодіаку і біополе своїх пацієнтів. Пам’ятаю, у багатодітній бурятській сім’ї шестеро дітей з дев’яти захворіло на запалення легень. Надворі – 53 градуси морозу. Районна лікарня – за 60 кілометрів. Тож п’ятьох дітей батьки лікували вдома антибіотиками. А одна донечка мала сильну алергію на хімічні препарати, і батьки звернулися за допомогою до буддійського цілителя. Він лікував дитину травами, – за два дні вона одужала. Хіба це не свідчить про силу траволікування?!

На мою думку, ліки «Зеленої планети» – це окрема система лікування, в якій поєднуються ортодоксальна і східна медицини. Внаслідок правильно підібраного курсу лікування позитивний результат обов’язково буде.