Бібліотека

Марина Мінаєва: «Пацієнт благав його порятувати», м. Донецьк

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Останніми роками до нас часто звертаються люди із захворюваннями нирок: гострими і хронічними гломерулонефритами, пієлонефритами, нирково-кам’яною хворобою. За допомогою траволікування (на відміну від хімічних препаратів) люди одужують.

За статистикою, в Україні серед загальної кількості хворих 5-6 % – з патологією нирок. За неофіційними даними, таких пацієнтів удвічі більше. Найчастіше ниркові недуги вражають людей до 40 років.

Порушення функцій нирок призводить до серйозних захворювань: гломерулонефриту, одно- або двостороннього нефроптозу тощо. До захворювання нирок може призвести будь-що, скажімо, неякісне харчування, негативний вплив хімічних препаратів.

Найчастіше в «Зелену планету» звертаються з гострим гломерулонефритом. Основні причини розвитку цієї хвороби – наявність в організмі вогнищ інфекцій, що набули хронічного стану, часті гострі респіраторні захворювання, алергія. Недуга також може передаватися по спадковості.

Як правило, в людини набрякає обличчя, повіки або навіть усе тіло. Хворий скаржиться на нудоту, блювоту, головний біль, біль у поясниці. З організму виділяється мало сечі або вона може бути з кров’ю. В аналізах сечі виявляють білок понад 1 г/літр.

У 29-річного чоловіка гломерулонефрит був у загостреному стані. Хворий також страждав на шийно-грудний остеохондроз, хронічні недуги (тонзиліт і панкреатит). Кількість білка у сечі становила 0,63 г/літр, лейкоцитів – 5-8; еритроцитів – 15-20. На знімках ультразвукової діагностики не було чітко окреслено нирок. Лікували чоловіка комплексно. Спочатку він застосовував Золотник, Гломеран (згодом – Нефролік), Струмін, Інтелятрин, Спонділан (потім – Хондролік), Мигдалік (згодом – Імунат). Через три місяці курсу лікування додали Подагрин (в організмі пацієнта було виявлено солі сечової кислоти). Ще через два місяці – Оксалан, щоб вивести з організму оксалатні солі. Приблизно за півроку показники у результатах аналізів нашого відвідувача «показували» норму, незважаючи на те, що надворі була зима (в холодні пори року недуги загострюються).

Інший приклад. 67-річний мужчина (із Краматорська) страждав на хронічний гломерулонефрит, обструктивний бронхіт, залізодефіцитну анемію. Тривалий час лежав у лікарні. Навіть з ліжка піднятися не міг. Після першого місяця траволікування його стан здоров’я покращився. Тепер ходить без сторонньої допомоги, набряки зменшились. Допоміг пацієнтові стати «на ноги» Гепахол-2, Діамант, Гастролік, Простаден, Гломеран, Асцитан, Стенокард. Перший тиждень хворий застосовував краплі з трав кожних дві години. Потім – за звичною схемою (по п’ять крапель чотири рази на день).

Одна з відвідувачок «Зеленої планети», 52-річна мешканка Артемівська, окрім хронічного пієлонефриту, мала «букет» супутніх хвороб (панкреатит, остеохондроз, коліт і гастрит у хронічному стані). Після застосування антибіотиків мікрофлора не висівалась. Ми рекомендували пацієнтці Нефролік, Спонділан (згодом – Хондролік), Уросепт (потім – Спазмокол). А ще – Гепахол, Гастротон, Діамант, Лаксон. Щоправда, лікувалася жінка кілька літ. Зате зараз прекрасно почувається.

Інший приклад. Хворому – 57 літ. Тривалий час лежав у шпиталю із сильним болем у нирках, надокучало також часте сечовипускання. Медики виявили в його організмі місцеві кам’яні бактерії, камінці в нирках розміром 6-7 міліметрів (оксалати, урати). Довго лікувався у лікарнях. Як-тільки приступи минали, чоловіка виписували додому. Невдовзі мужчину знову почав турбувати сильний біль у поясниці. Приїхав до нас і бідкається: «Що маю робити? Хімічні препарати не рятують. Перестаю ковтати пігулки – і біль при сечовипусканні відновлюється». Під милість Бога чоловік благав порятувати його. Ми замислилися: які фітокомпозиції рекомендувати, адже в нього – «букет» супутніх хвороб?! Зокрема хронічний пієлонефрит, симптоматичну гіпертензію, хронічний гастрит, панкреатит, ожиріння другого ступеня.  Впродовж двох місяців хворий застосовував Золотник, Гастролік, Реноколік, Неврозан, Нефролік, Простаден, Гіпертан, а також Уросепт, Оксалат, Подагрин. За два місяці додали Соленорм. І добродій почав добре почуватися. Оксалатні солі вивелися з організму безболісно, еритроцитів у сечі не виявлено. Чоловік чітко дотримувався всіх наших рекомендацій. Болі при сечовипусканні вже не турбують. Пацієнт передає щирі слова вдячності Наталі Земній за чудодійні засоби на травах. І нам це приємно…

Ми помітили: нирково-кам’яна хвороба виникає переважно від порушення функції печінки, шлунково-кишкового тракту, гепатитів, гастритів, колітів тощо. Швидке одужання залежить і від того, чи мала людина серйозні переломи кісток, хвороби кістково-суглобної системи або, не дай Боже, тривалий час дотримувалася ліжкового режиму».