Бібліотека

Марина Сесь: «Ідіть по життю спокійно і впевнено», м. Дніпропетровськ

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Коли я працювала сімейним лікарем, задоволення від роботи, на жаль, не отримувала. По-перше, треба було все робити нашвидкоруч: вести прийом хворих, заповнювати медичну картку, писати історії хвороб. Більше писанини, аніж лікування. Я не могла приділити хворому стільки уваги, скільки він потребував. По-друге, лікарі офіційної медицини виписують пігулки для лікування окремих органів. І тільки в «Зеленій планеті» я зрозуміла: треба усувати причину хвороби, лікувати організм в цілому. Словом, чим більше дізнаюся – тим більше розумію: я ще так мало знаю.

У дніпропетровській «Зеленій планеті» маю гарного і досвіченого наставника – Іллю Павловича Гербера. Він колишній військовий лікар. Все людині розкаже про її хворобу, все пояснить. У нас навіть журналісти лікуються.

Багато також дітей. Як правило, з висипами на шкірі. Наприклад, трирічного хлопчика ми вилікували від алергічного дерматиту (діатезу). Дитина була дуже збуджена, мала збільшену печінку, запалення підшлункової залози. Зараз малюк спокійний, висипів нема. Завдяки лікам Земної швидко й ефективно хворі виліковуються від екзем, псоріазу (як діти, так і дорослі). Уже через три тижні шкіра стає чистою.

Порятували ми, наприклад, 16-річного хлопчика, хворого на цукровий діабет. Захворів старшокласник після того, як переніс сильний стрес. Лікарі «кололи» дитину інсуліном. Батьки водночас звернулися за допомогою до нас. Ми рекомендували хлопчику Гастротон, Гепахол, Діамант, Судинник, Нефролік, Арніку, Інтелятрин. Уже через п’ять місяців після лікування в «Зеленій планеті» хлопець застосовував значно меншу дозу інсуліну. Самі лікарі дивувалися: нирки, судини – в нормі, зір значно покращився.

Добре, коли батьки дбають про своїх дітей і вчасно звертаються до лікарів. А буває інакше… Бабуся привезла до нас 10-річного онука. Мама-п’яниця  страшенно била сина, знущалася над ним. У малого почався розлад психіки, болів шлунок. Завдяки лікуванню Нормострумом, Інтелятрином, Гастротоном, Гепахолом школяр став набагато спокійнішим, врівноваженішим, – навіть вчителі дивувалися.

Засоби з трав застосовують онкохворі, які не мають фінансової змоги лікуватися в онкодиспансерах. Наприклад, у жінки – рак молочної залози четвертої стадії. На грудях аж рана відкрилася. Хвора відмовилася від операції і звернулася до нас. Ілля Гербер почав лікування з гіпертонії. Коли за деякий час нашу пацієнтку обстежив обласний онколог, то приємно здивувався: ранка на молочних залозах зажила, артеріальний тиск внормувався. Приємно, що повертаємо до життя людей за допомогою траволікування. Тож ідіть по життю легко, спокійно і впевнено, – з почуттям власної гідності.