Бібліотека

Настоянки на травах – ліки з трав від Наталії Земної

З давніх-давен люди використовували ліки з трав для профілактики і лікування різних захворювань. На власному досвіді вони вивчали властивості рослин, коренів, квітів та передавали накопичені знання з покоління в покоління. Навіть поява хімічно синтезованих препаратів не змінила шанобливого ставлення до нетрадиційних методів лікування: сьогодні багато хто продовжує використовувати настоянки на травах, фітокомпозиції і мазі в якості засобів боротьби з недугами. І правильно роблять, адже при дотриманні дозувань і пропорцій такі препарати не менш ефективні, ніж їхні хімічні аналоги.

Безперечні переваги, якими володіють ліки з трав

Сама природа подбала про те, щоб у людини під рукою було все необхідне для підтримки здоров’я і боротьби з хворобами. Звичайні кульбабки, кмин, селера, кропива та інші дари землі здатні творити справжні дива і надавати цілющу дію на організм!

До того ж, настоянки на травах і препарати на їх основі володіють безліччю плюсів, яких бракує штучно синтезованим ліків:

  • засоби народної медицини мають набагато меншу кількість протипоказань та побічних ефектів;
  • ліки з трав нетоксичні не викликають алергічних реакцій:
  • натуральні препарати не викликають звикання;

Лікування краплями, мазями, настоянками на основі рослин – це навіть не альтернатива традиційній медицині. Це повернення до витоків і можливість зміцнити здоров’я за допомогою цілющих сил природи.

Складати ліки з трав повинні професіонали – тільки в цьому випадку природні засоби виправдають очікування

Рослини мають величезний потенціал для боротьби з недугами. Але їх унікальні якості розкриваються тільки в руках професіонала, знайомого з властивостями різних трав і правилами їх поєднання. Тільки досвідчений фітотерапевт знає, як правильно повинні готуватися настоянки на травах та інші рослинні суміші, скільки вони повинні настоюватися і в якій кількості застосовуватися.

Лікарські препарати в здравницях «Зелена планета» – це виключно натуральні фітокомпозиції, краплі та мазі, створені за авторськими методиками Наталії Петрівни Земної. У своїх рецептах цілителька і фітотерапевт об’єднала традиції народної медицини з багаторічним практичним досвідом – і в результаті ми отримали унікальні ліки на травах, по силі та ефективності не поступаються синтезованим в лабораторіях препаратів.

У дієвості засобів із здравниць «Зелена планета» переконалися більше сотні тисяч людей

В асортименті здравниць – понад двісті запатентованих препаратів. Безліч пацієнтів з України, Росії та інших країн вже випробували на собі їх цілющий вплив – і забули про хвороби. Ліки з трав від Наталії Земної дійсно працюють і сприяють профілактиці та лікуванню різних недуг. Щоб перевірити це на власному досвіді, звертайтеся в оздоровниці «Зелена планета» у Вашому регіоні за консультацією і натуральними лікарськими засобами!