Бібліотека

Натуральні засоби

Природа споконвічно дала людству все, що потрібно для підтримки міцного здоров’я і зцілення від недуг. Трави, що ростуть навколо нас, коріння, квіти і навіть гілки дерев – все це найпотужніші натуральні засоби. Багато поколінь наших предків використовували їх для лікування і профілактики хвороб і передавали отримані знання у спадок. Традиції народної медицини обчислюються сотнями років, а ефективність рецептів з рослинних компонентів не підлягає ніякому сумніву.

Натуральні засоби не тільки не поступаються препаратам традиційної медицини, а багато в чому перевершують їх

Краплі, настоянки та мазі на основі рослин володіють безумовної цілющою силою, і часом допомагають впоратися з хворобами, перед якими безсилі штучно синтезовані ліки.

До того ж, у природних препаратів є маса переваг перед хімічними аналогами:

  • вони не мають негативного впливу на організм і позбавлені побічних ефектів;
  • натуральні засоби ефективні в боротьбі з хронічними захворюваннями (їх можна приймати тривалий час, не побоюючись звикання);
  • фітокомпозиції не тільки лікують конкретну хворобу, а й надають загальнозміцнюючу дію на організм.

Завдяки вищезгаданим факторам і багатьох інших причин, все більша кількість людей повертається до витоків і використовує альтернативні методи лікування.

Тільки в руках професійних фітотерапевтів коріння і трави перетворюються на найпотужніші натуральні засоби

Народна медицина, як і офіційна, вимагає уважного вивчання, точності і доскональних знань у цій області. Невiрно складенi природні ліки в кращому випадку не принесе ніякої користі, а в гіршому – може і зовсім нашкодити. Зате натуральні засоби, над виготовленням яких потрудився досвідчений фітотерапевт, здатні творити справжні чудеса.

Саме такі рослинні препарати представлені у здравницях «Зелена планета». Виготовлені за унікальними рецептами Наталії Земної, складені з трав, зібраних в екологічно чистих регіонах України, і правильно приготовлені, вони не менш ефективні в боротьбі і профілактиці хвороб, ніж хімічні препарати. Понад двісті натуральних ліків в асортименті здравниць запатентовані і мають більшу цілющою силою, ніж будь-які інші аналоги.

У тому, що натуральні засоби від Наталії Земної дійсно працюють і сприяють профілактиці та лікуванню хвороб, вже переконалися тисячі людей. Бажаєте перевірити їх ефективність на власному досвіді? Зверніться в здравницю «Зелена планета» у Вашому регіоні – і забудьте про хвороби!