Бібліотека

Не такий страшний кашель як його наслідки

Незабаром зима — час найвищої активності вірусів. Світ застудних вірусів чималий. Вже зараз відомо понад дві сотні «мешканців», і щороку поповнюється новими. А тут ще сніг, вітер, дощ, одноманітні сірі дні. Все це послаблює імунітет, нашу природну опорність до інфекцій. До слабкого організму вмить «чіпляються» нежить, кашель та біль у горлі.

Віруси та мікроби примудряються потрапляти всередину, не заважаючи на будь-яку профілактику та захист. Тому епідемія нежитю та кашлю повторюється із року в рік. Додається також чинник переохолодження. Він може зумовити спазм судин, порушуючи кровопостачання слизової оболонки дихальних шляхів, знижує концентрацію захисних речовин, що активізує інфекційні чинники, які до того непомітно жили у носоглотці.

Болить горло і тече з носа у дорослих і дітей, не оминаючи нікого. На жаль, більшість з нас не сприймає такі симптоми навсправжки. І дарма. Невилікована застуда може зумовити неприємні ускладнення у вигляді синуситу, отиту, трахеїту, ангіни, тощо. Негативні наслідки має і неправильне лікування.

Так прийом антибіотиків при застуді, порушує баланс мікрофлори кишківника та провокує дисбактеріоз, який загрожує серйозним ослабленням імунітету. Збільшена температура свідчить про те, що організм опирається захворюванню — так він призупиняє розмноження вірусів. Натомість, застосування жарознижувальних засобів при найменшому її підвищенні «відкриває двері» для патогенів. Кашель, незважаючи на неприємні відчуття, не такий страшний, як його можливі наслідки.

Знімаючи симптоми «протизастудним» пакетиком з аптеки, ми обманюємо самі себе, адже інфекцію так не подолати.

Арсенал «Зеленої Планети»

«Зелена Планета Земної» може запропонувати широкий асортимент фітокомпозицій, які швидко подолають, як симптоми, так і саму інфекцію. Наші консультанти допомагають пацієнтам одужати, пропонуючи продуману тактику і стратегію лікування. Правильний підхід включає і внутрішні, і місцеві засоби від кашлю, болю в горлі та нежитю. Тому при перших ознаках застуди звертайтесь до наших здравниць по допомогу. Але краще, заздалегідь попіклуватися про те, аби мати під рукою усе необхідне.

Фітокомпозиція «Респіран» лікує гострі респіраторні інфекції. «Гемосан» можна назвати антибіотиком природного походження, оскільки він містить достатні бактерицидні та бактеріостатичні властивості, щоб знешкодити більшість видів мікроорганізмів, зокрема стійких до хімічних антибіотиків. Фітокомпозиція також забезпечить детоксикацію організму. «Ларинган» ефективно впливає на запалене горло і дихальні шляхи. «Мигдалік» має специфічну дію на збільшені мигдалики, стимулює імунну систему, підвищує активність лімфоцитів і макрофагів. «Віталонг» та «Імунат» є імуномодуляторами рослинного походження, підвищують опірність до гострих та хронічних інфекцій. «Легеневий бальзам» регулює кількість секрету, сприяє відновленню мікроциркуляції у легеневій тканині та зменшує легеневу гіпертензію. «Назалік», «Фітовір» та «Фітофлав» пом’якшують і прискорюють перебіг запальних процесів у носі та ротоглотці. «Свіжість» — рідина для полоскання порожнини рота, яка має високу бактерицидну, дезінфікуючу і дезодоруючу дію, а також сильні протизапальні властивості.

В кожному конкретному випадку наші фахівці підберуть ту схему лікування, яка потрібна саме вам на певному етапі захворювання. Тож є всі підстави дивитися на прийдешню зиму з оптимізмом. Міцне здоров’я дозволить радіти, і снігу, і морозу, і зимовим святам.

Марія Колобова
Лікар-консультант
Здравниці «Зелена Планета Земної» №54
(м. Чернігів)