Бібліотека

Нервове збудження

Останнім часом   суспільстві  люди хворіють однаковими захворюваннями. Це  тому,  що одна і та ж причина, –  в основному, кажуть, нервова система. Факторів її подразнення і  знесилення людини нині дуже багато.  Крім того,  люди старшого віку нарікають,  що   мозок погано працює. І що ж  що треба вживати для того, аби мозок працював?   Вживати горох. Ним можна почистити організм, оздоровити його.  Саме горох наснажує мозок,  налагоджує розумову діяльність.  Отже вживайте якомога більше гороху. Горох , в супі, наприклад, щоб він був духмяний,  його треба підсмажити до такого карамельного  вигляду щоб він став духмяним і розсипався.

Нині не лише дорослі а й діти страждають на неврастенію.  То  беруть квіти липи дві частини, квіти лаванди 3 частини і калину, найчастіше беруть кору калини також 3 частини. Зробили таку суміш взяли 2 столових ложки цього збору, поклали в термос  залийте  2  склянками окропу, а вранці процідити і вживати по півсклянки 4 рази за  20 хвилин до їжі. Можна вживати також лаванду взяти лаванду. Взяти  50 грамів і зробити настоянку з неї, –  2.5ст.ложки  лаванди на півлітра горілки, настояти в теплому затемненому місяці. Але обов’язково до кожної настоянки, яку готуєте, не забудьте  підходити щодня  10 разів збовтувати її.  Тоді  трава, в даному випадку лаванда, віддасть всю силу тій настоянці.  Вживати по 7-10 крапель. Особливо я раджу лаванду, розмарин  тоді,  коли в людини тремтять руки, коли тремтить голова, коли нервова система дуже чутлива, а руки, ноги холодні,  людина спить погано.

А ще частіше використовуйте  хризантему, в якій багато ефірних  олій,  а особливо камфорної олії.  Хризантема повинна рости у вас на підвіконні і кожен день 1-2 листочки додавайте до чаю,  для того щоб спокійною була нервова система, гарний сон, не тремтіли і не були холодними руки й ноги.

Чорнобривці.  Їх додавати дол. Чаю  треба ьтим, в кого хвора підшлункова залоза, працює понижену шлунок, в  кого є будь-які висипи на шкірі, а особливо коли є псоріатичні бляшки, червоні з білим лусками, вітіліго, екзематозні подразнення. Чай з чорнобривців налагодить роботу  підшлункової залози, покращить стан шкіри.

І ще про лаванду:    вона потрібна  для заспокоєння нервової системи, лікування хвороби Паркінсона, для лікування хвороби   Альцгеймера повертається у людей пам’ять. Коли у жінки  болить серце, нервова система дуже напружена, – треба вживати  жінці  чай з липи. Вона  містить жіночий гормон, який їй  допоможе бути здоровою,  спокійною з красивою шкірою на обличчі.  А для того випивши  чай, залишки настою цього, які  незабаром перетворяться в слиз, тож  цим слизом змащувати шкіру на обличчі і не потрібно косметолога.

А ще, коли жінка  дуже збуджена, нервова,  треба цій  жінці підсмажити  соняшникового насіння.