Бібліотека

Оксана Балицька: «Фіброміома – під контролем», м. Київ

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Як показує практика, за перші два місяці лікування в «Зеленій планеті» у багатьох жінок пухлини повністю розсмокталися. Це свідчить про ефективність засобів з трав, які (при їх правильному та своєчасному застосуванні) здатні здебільшого без гормонотерапії та оперативних втручань поставити «на контроль» це серйозне захворювання. 

Фіброміома – доброякісна гормонозалежна пухлина, яка бере початок з клітин м’язів матки. Це досить поширене захворювання. Загалом серед жінок, в яких виявлено гінекологічні недуги, 30% хворіють на фіброміому. За статистикою, таку пухлину можна виявити у кожної четвертої жінки 40-50 літ. Основним фактором розвитку цього захворювання є гормональний дисбаланс в організмі. До нього призводять насамперед стреси (особливо тривалі); хронічні запалення та кісти яйників; аборти; відсутність нормального статевого життя; порушення функції печінки, деякі порушення обміну речовин (наприклад, ожиріння).

Окрім того, розвивається фіброміома і порушуються функції яйників у майже 60% жінок, які страждають на гіпофункцію щитовидної залози. Не забуваймо і про фактор спадковості. Жінкам, в яких виявлено фіброміому, необхідно відповідально поставитись до розвитку хвороби: ретельно обстежитись і  лікуватись. Виявити фіброміому відносно легко. Щоб поставити діагноз, достатньо кваліфікованої ультразвукової діагностики (УЗД) та обстеження гінеколога.

У консультантів «Зеленої планети» – значний досвід у лікуванні фіброміоми. Адже маємо ліцензовані фітозасоби, спеціально виготовлені з цілющих трав, зокрема Фіброман, Антинодум, Фемінат, Аднексан… За їх допомогою не лише зменшуються розміри пухлин, наслідки дисбалансу гормонів, а й покращується гормональний фон. Під час призначення курсу лікування (особливо на початковій стадії хвороби), окрім вищезгаданих ліків, додаємо Геморан. Адже він здатний зменшувати або навіть зупиняти кровотечі. Враховуємо також наявність супутньої патології, тобто ураження хворобами інших внутрішніх органів пацієнток.

У «Зеленої планети Земної» – значні переваги у лікуванні фіброміом. Лікування комплексне, індивідуальне, без побічних дій та ускладнень. Перш за все нормалізуються цикли місячних, покращується стан ендометрія, зменшуються або припиняються кровотечі, потім поступово починають розсмоктуватись пухлинні вузли аж до їх зникнення. Та навіть якщо повної регресії фіброміоми не спостерігається, пухлину вдається значно зменшити і перевести захворювання у безсимптомну форму (а це потребує лише спостереження і періодичної підтримуючої терапії).

Щодо результатів лікування. За рік до нас звернулося за допомогою 22 жінки, в яких виявлено фіброміоми. Після курсу лікування в «Зеленій планеті Земної» обстеження на УЗД та огляд гінеколога підтвердили: у 19-ти пацієнток результати лікування були позитивними, за перші два місяці зменшились або припинились кровотечі під час місячних, нормалізувались цикли. За даними ультразвукової діагностики, вузли перестали рости. У багатьох пухлини повністю розсмокталися.

До слова, деяким пацієнткам порекомендували звернутись у «Зелену планету» гінекологи. То хіба це не свідчить про ефективність траволікування?! Адже при правильному, тривалому і своєчасному застосуванні фітоліки здатні без гормонотерапії та оперативних втручань поставити «на контроль» таке серйозне захворювання, як фіброміому матки.