Бібліотека

Оксана Григоренко: «Від обстеження – до повного одужання»

Наш центр сімейної медицини співпрацює із «Зеленою планетою Земної». Хворим рекомендуємо засоби з трав Наталі Земної. Призначаємо також сеанси гірудотерапії. Гордістю нашого центру є клініко-діагностична лабораторія, оснащена австрійським та швейцарським обладнанням, — це гарантує високу достовірність досліджень.

Наша лабораторія використовує високоякісні закордонні реактиви фірми (Хьюмен), за допомогою яких проводиться широкий спектр (близько 2000)  кількісних та якісних аналізів. За допомогою автоматичних аналізаторів працівники лабораторії виконують дослідження за рекордні терміни (40-50 хв.). За бажанням пацієнта, результати аналізів можемо надіслати за допомогою електронної скриньки.

Останнім часом у нас побільшало пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи: гіпотеріозом, еутіреозом, гіпертиреозом, раком щитовидної залози. Ця залоза виконує дуже важливу функцію в організмі людини. Якщо вона погано працює, то в людини може виникнути, зокрема, алопеція, гіперкератоз, сухість шкіри, депресивний стан, невиправданий страх, амнезія, артеріальна гіпертензія, хронічний ларингіт зі змінами в голосі, хронічні закрепи, дискінезія жовчовивідних шляхів з утворенням каменів, зниження апетиту, поліартрити, остеоартрози, аменореї, гіперменореї, безпліддя, гіпохромна анемія тощо.

Перед лікуванням пацієнти упродовж трьох-чотирьох сеансів очищають шлунок за допомогою рицинової олії та нежирного кефіру.Такі ліки можна приготувати і в домашніх умовах (але перед цим обов’язково проконсультуйтесь з лікарем)

Для очищення шлунку

Візьміть рицинову олію (у розрахунку 1 мл – на 1 кг маси тіла), добре розмішайте на водяній бані і випийте. Така суміш добре очищає шлунково-кишковий тракт.

Залежно від симптоматики, рекомендуємо застосовувати Нормострум, Струмін, Антинодум, Спайкелан, Гепахол, Гастротон, Діамант.

Пацієнтам з вузловим зобом (гіпорфункцією щитовидної залози) — Нормострум, Антинодум, Гепахол, Гастротон, Діамант. У кого виявлено вузловий зоб з гіперфункцією щитовидної залози — Струмін, Антинодум, Спайкелан, Валеро, КардіакЛімфогран. При аутоімунному тіреоідіті Хашимото допомагають такі фітозасоби, як Нормострум, Болиголов, Асцитан, Неврозан.

За три місяці після початку траволікуванням стан пацієнтів значно покращується. У цьому ми переконались і за допомогою лабораторних досліджень по показниках гормонів, і за анамнезом.