Бібліотека

Ольга Потокі: «Кілька крапель Золотника – і… світ «розвиднюється», м. Мукачево

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Багато людей вважають, що фітокомпозиції допомагають, коли віриш в їх силу. Що ж виходить: якщо не віриш, то не лікуйся, бо не одужаєш? Нічого подібного. Чимало хворих спочатку сумнівається в силі траволікування. А потім завдячують нам тим, що вранці прокидаються здоровими.

Наведу приклади. В однієї з відвідувачок «Зеленої планети» було п’ять викиднів. А після останнього жінка взагалі не могла завагітніти. Наталя Петрівна оглянула її і сказала, що «винна» підшлункова залоза. Фітокомпозиціями лікувалася і жінка, і її чоловік. У подружжя народився син…

До речі, батько тієї жінки був прикутий до ліжка. Ми призначили йому курс лікування. Чоловік зіп’явся на ноги у день, коли народився його онук. Потім приїжджав в «Зелену планету», аби подякувати нам та Наталі Земній за ефективне лікування.

Пам’ятаю, 40-річна жінка прийшла до нас з великою фіброміомою. Хвороба увігнала її в депресію. На щастя, через п’ять тижнів після початку лікування у жінки почалася ремісія, ще через сім тижнів від фіброміоми залишився вузол 1-2 см. До речі, лікарі пропонували тій пацієнтці операцію. Казали: якщо не прооперується, фіброміома переросте в ракову пухлину. На щастя, вона вчасно звернулася в «Зелену планету», де їй повернули здоров’я.

Ще приклад. У 90 відсотків жінок літнього віку слабшають м’язи малого тазу, опускаються внутрішні органи. Внаслідок цього – нічне нетримання сечі, випадіння матки. Жінки не знають, що робити в таких випадках. Важливо за допомогою ліків з трав (зокрема Тримника, Птозану) підняти внутрішні органи. Бо офіційна медицина, крім підшивання матки, більше нічого не може запропонувати. Ще одне. Гінекологічні проблеми у жінок (порушення менструального циклу, розлади психіки) – від опущення внутрішніх органів, атонічного шлунка, кишківника. Все це чудово лікують Птозан і Гастротон.

У разі дискомфорту в шлунково-кишковому тракті наша сім’я рятується лише Золотником. Так, у рекламах вихваляються хімічні препарати. І що з того? Наприклад, рекламують готові ферменти підшлункової залози. Натомість від їх застосування підшлункова залоза, так би мовити, «відпочиває». Адже якщо синтетичний препарат постійно постачатиме ферменти у підшлункову залозу, то відповідно вона перестане їх виробляти. Від хімічних препаратів людина стає залежною, розвиваються трофічні панкреатити. На жаль, лікарі навіть новонародженим виписують ліки для підшлункової залози із ферментами. Але ж внаслідок цього орган перестає працювати, тому що їжу перетравлюють не травні органи, а синтетичні препарати.

Часто до нас звертаються люди після «ситого застілля» (коли переїли чи випили зайву чарку). Таким рекомендуємо на дві столові ложки води накрапувати 20 крапель Золотника. Через кілька хвилин важкість у шлунку минає, і можете… продовжувати гостину.

Варто в їжу накрапувати Гепахол-2, Інтелятрин, Нормострум або Боліголов – і людина менше заглядає в чарку (до горілки з’являється огида). Тобто може випити трішки спиртного, але не напивається.

Знаєте, чому саме ці природні засоби лікують любителів спиртного? Бо печінка в таких людей отруєна алкоголем. Гепахол-2 почистить печінку, виведе з неї інтоксикацію. Найчастіше в п’яниць понижена функція щитовидної залози, – допоможе Нормострум. А нервову систему заспокоїть Інтелятрин. Після такого курсу лікування світ «розвиднюється»…

До слова, Інтелятрин рекомендую застосовувати студентам та учням напередодні сесії та іспитів. Адже Інтелятрин покращує пам’ять, заспокоює людину, не пригнічуючи нервової системи.