Бібліотека

Олена Лунгул: «Радість материнства дарують у… Миколаєві», м. Миколаїв

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

40-річна Ганна та 45-річний Дмитро понад 20 років безрезультатно лікувались від безпліддя хімічними препаратами. І лише завдяки лікам «Зеленої планети» Ганна носить під серцем немовля.

Побралися вони студентами. Мріяли про дітей. Не судилось… Незважаючи на те, що обстеження на найсучаснішій медичній апаратурі відхилень у функціонуванні дітородних органів не показувало, подружжя удвох понад 20 літ застосовувало хімічні препарати від безпліддя.

Врешті-решт лікарі розвели руками: на все воля Божа. Вони не розуміли, чому жінка не може завагітніти, якщо і вона, і чоловік – здорові. Подружжю запропонували поїхати в один з медичних центрів столиці, мовляв, там підшукають сурогатну матір, яка для бездітних народить дитя. Однак Ганна та Дмитро відмовились від таких послуг і вилікувались від безпліддя у «Зеленій планеті».

Річ у тому, що за «сурогатну матір» назвали таку суму, що сім’ї (подружжя – вчителі, і статки в них невеликі) треба було продати квартиру. Спочатку до нас приїхав чоловік і поцікавився, чи є фітокомпозиції від безпліддя. Почув ствердну відповідь. Але настільки оберігав дружину, що спочатку, так би мовити, «випробував» їх на собі (чи не шкідливі і чи не мають побічних дій)…

А невдовзі подружжя прибуло удвох. Ми рекомендували жінці Фемінат, Лікмам, Аднексан, Ідеал, а чоловікові – Ліктат, Уросепт, Супервіт, Стимовіт, Інтелятрин. Лікувалася Ганна та Дмитро приблизно шість місяців. І раптом… пропали: не телефонують і не приїжджають. Ми думали: мабуть, зневірилися у траволікуванні…

А одного дня пролунав телефонний дзвінок: «Я – Ганна, яка разом з чоловіком лікувалася у вас від безпліддя. Пам’ятаєте?! Траволікування нам допомогло. Я вагітна, от-от народиться малюк».

Ми були раді за сім’ю, приємно здивовані і вкотре переконались: засоби від природи за шість місяців подарували радість материнства, чого хімічні препарати не зробили за двадцять літ.

Нещодавно ми з консультантом Зоєю Зіновською (до «Зеленої планети» вона тривалий час працювала гінекологом) проаналізували результати лікування від безпліддя. Лише за два останні роки за допомогою траволікуванню завагітніло три жінки.       

Наприклад, одна сім’я шість років не могла мати дітей. У дружини ще з юності було запалення і кіста на яйниках. Вона пила призначені лікарями хімічні препарати. Каже, що ще більше «покалічила» ними організм.

Від операції жінка відмовилась. Боялася післяопераційного ускладнення, а отже, може перекреслити радість материнства назавжди. Консультант Зоя Зіновська рекомендувала жінці від кісти на яйниках Фемінат, Імунат, Кістолік, Аднексан. Лікувалась хвора два місяці. Ультразвукова діагностика показала: кіста зменшилась з 5 мм – до 1,5 мм. Після цього Кістолік ми замінили на Бластин, а Спайкелан – на Болиголов (тобто ці ліки жінка пила почергово). Як результат – кіста розсмокталася. А за півроку жінка завагітніла.

Окрім безпліддя та кіст, ліки «від природи» прекрасно лікують фіброміоми у жінок. Добрі результати дають протипухлинні ліки з трав: Спайкелан, Болиголов, Антінодум, Туморан, Бластин.

Оскільки неподалік Миколаєва розташована Південноукраїнська атомна електростанція, то чимало пацієнтів звертаються також з пониженою функцією щитовидної залози, вузловим зобом. Знають, що траволікування дає добрі результати. Ось «живий» приклад. До нас звернулася 70-річна жінка. Все життя працювала фельдшером. У поважному віці дуже схудла, була обезсилена, страшенно пітніла. До того ж, мала алергію. Вузловий зоб лікувала хімічними препаратами, але від них жінці стало лише гірше (боліла печінка, шлунок).

Ми рекомендували Нормострум, Антінодум, Туморан, Віталонг, почергово – Струмін, Бластин та Болиголов. Коли після лікування в «Зеленій планеті» пацієнтка прийшла до ендокринолога, він радісно сказав: «Бачите, які добрі ліки я виписав. Від їх застосування зоб у вас значно зменшився». Пацієнтка не втрималася: «Лікарю, та не п’ю я виписаних вами препаратів». «Як не п’єте?», – здивувався ендокринолог. «Це ліки Земної допомагають мені одужати», – мовила жінка. Але ендокринолог не повірив: «Та що ви мені локшину на вуха вішаєте, жінко? Хіба трави можуть лікувати зоб?!».

70-річна жінка почувалася щасливою, що одужала завдяки траволікуванню, стала бадьорою, енергійною, погладшала. Після цього поїхала аж у Санкт-Петербург до сина і для нього взяла засоби з трав від аденоми простати.

У «Зеленій планеті» добре лікується грибок на ногах Міцетаном, Оніхоліком і Лілеєю. Ось «живий» приклад: якось жінка взяла ці фітоліки для 26-річного сина. Палець на нозі хлопця був багряний, набряк так, що у жодний черевик взутися не міг. Після траволікування юнак приїхав до нас, аби подякувати за одужання.

Людям, які сумніваються в ефективності природних засобів, кажу впевнено: «Ви одужаєте, от побачите. Наші предки лікувалися лікарськими рослинами. Чому ж ми маємо з недовірою ставитись до траволікування?!». І коли людина одужує, то підтверджує: «У «Зеленій планеті» робота – на високому рівні».

Ніколи не говоримо людям: «Цього ви не зрозумієте, а це вам не треба знати». Навпаки, розтлумачуємо, наскільки серйозна їхня хвороба, які вона може мати наслідки, як природні ліки впливають на організм, у чому їх перевага над хімічними препаратами. Іноді малюємо внутрішні органи і доступно пояснюємо, чому траволікування ефективне.

Одна з хворих розповідала, як вона консультувалась в одному з приватних медичних центрів. За 15-хвилинну консультацію виклала з кишені 50 гривень. Лікар уважно стежив за часом. Вже на шістнадцятій хвилині сказав пацієнтці: «Доплачуйте. Я свої 15 хвилин відпрацював». А для хворої: що була та консультація – що її не було. З пояснень лікаря вона нічого не зрозуміла. «І за що я гроші платила?! – дивувалася жінка. – У «Зеленій планеті» мені доступно усе пояснять, ще й вилікують».

Особливо багато лікується дітей, молоді. У кожного другого хворий шлунково-кишковий тракт. Бо з грудного віку малюків лікують антибіотиками. А звідти, як правило, розвиваються захворювання травного тракту, дисбактеріоз.

Одній жінці зателефонувала донька з Америки і каже: «Мамо, хімічні препарати тобі не допомагають. А в Миколаєві, виявляється, є «Зелена планета». Лікуйся там». Жінка послухала доньку, одужала завдяки лікам Земної і тепер радить лікуватися в нас родичам, друзям, сусідам.

До речі, коли Наталя Петрівна у радіо-, телепередачах розповіла про користь пшона і гречки, люди розкупили крупи. А коли «похвалила» лікувальні чорнобривці, то почали масово оздоровлюватися цими квітами. Кажуть: «Віримо Земній, бо вона в Україні найкраще розуміється на рослинах».