Бібліотека

ОПУЩЕННЯ ТА ВИПАДІННЯ МАТКИ

Дівчина помічає, що виникає біль між місячними, місячні починаються дуже болюче, особливо в перший день, на другий- третій день біль відступає. Тривають місячні шість-сім днів, матка не може скорочуватися нормально і внаслідок цього спричиняє больові відчуття.

Така дівчина, коли вийде заміж, не може легко завагітніти, а потім не може виносити плід.

На жаль, офіційна медицина поки не має таких ліків, щоб підняти  матку, відновити всі функції і в молодому, і в поважному віці.

А опущення матки не відбувається саме собою, на те є причина. Коли оглядаю дівчат, то бачу, що у них розтягнуті стінки шлунку, тобто шлунок опущений, печінка збільшена. Внаслідок саме цього виникають подальші опущення нирок, деформація сечовивідника, а потім опускаються дітородні органи.

Лікуючи таких хворих, наші предки, зміцнюючи й тонізуючи всі м’язи, насамперед, «підтягували» шлунок, а потім «ставили» на місце золотник ( підшлункову залозу), лікували печінку за допомогою рослинних чаїв, настоїв чи відварів, а потім піднімали всі органи, яку потребували того. Народні цілителі вмілими руками, травами, доліковували жінку.

Бувало, коли шлунок, печінка та підшлункова залоза ставали на місце, працювали нормально, то й інші органи піднімались без подальшого втручання.

Вміли наші предки визначати, які ж трави тонізують органи, піднімають їх, і одну з них нарекли підоймою.

До підойми додавали це приворотень звичайний, він теж тонізував усі органи, внаслідок чого вони піднімались.

Додавали траву вероніки, яка може навіть тяжкохворого поставити на ноги, й інше зілля, що активізує дію згаданих рослин.

Саме на основі цих лікарських рослин і зроблено наш засіб ПТОЗАН, який зміцнює, нормалізує тонус м’язів і зв’язок, які підтримують матку і піхву. Внаслідок цього зникають симптоми опущення матки, піхви ( часті та переривчасті сечовиділення, нетримання сечі тощо). Але для того, щоб була нормальна печінка даємо ГЕПАХОЛ. Шлунок у тонусі – ГАСТРОТОН