Бібліотека

Переїдання – небезпека для здоров’я

Наближаються новорічно-різдв’яні свята! Особливо у цей період всі ми сподіваємося на диво, казку, свято і на родинне щастя! У наших будинках та квартирах панує особлива атмосфера. За традицією, ми найчастіше ходимо у гості, збираємося за столом всією сім’єю, господарі готують вишукані наїдки. І часто ці гостини тривають від Різдва і аж до Водохреща. Справжній тобі сезон задоволення. У цей період досить важко втриматися від спокуси скуштувати чогось смачненького, то ж за щедрим столом неможливо приборкати апетит. До того ж, кожну страву треба посмакувати, оцінити, бо ж інакше господиня може й образитися. Отож і виходить – щоб не переїдати в цей час треба мати залізну силу волі. Звісно, далеко не у всіх вона є. Але багато людей не розуміє, що нестримність дуже шкодить здоров`ю. Адже переїдання – надто сильний удар по організму. Через суттєві навантаження на органи травлення їхня робота порушується. Це може призвести до виразки шлунку, панкреатиту, холециститу, коліту чи гастриту. Їжа досить важко перетравлюється і «отруює» організм. Втім, через переїдання не менший удар отримує і наша серцево-судинна система. Також переїдання призводить до ожиріння і цукрового діабету. Ожиріння, до речі, на 40% підвищує ризик онкологічних захворювань.

Раджу вам після посту, якщо ви його дотримувалися не накидатися на їжу. А навіть якщо хтось не дотримувався посту, то не треба переїдати у святкові дні, у дні народження, на весіллі. Ви ходитимете у гості і в себе дома прийматимете гостей, на столах буде багато різної і смачної їжі. Але це не означає, що треба їсти все і в необмеженій кількості. 

Якщо ж ви переїли…Є окремі місцевості в Україні , де майже всі люди дружать із «Зеленою планетою» і знають – якщо ідеш у гості, візьми із собою ЗОЛОТНИК. Ця фітокомпозиція є у наших здравницях «Зелена планета», виготовлена із цілющих рослин, яка підсилює ферментативну функцію підшлункової залози. Отже, боятися того, що буде загострення після якоїсь їжі не потрібно, ЗОЛОТНИК все усуне.

Я раджу вам до їжі або після їжі вживати ЗОЛОТНИК. Знаєте, золотник — це назва підшлункової залози. Пам’ятаєте, є приказка: золотник малий та дорогий. Отже, ЗОЛОТНИК, ГАСТОУЛЬКАН, якщо є печія. Якщо апетит поганий, печії немає, є нудота, то додаю ще ГАСТРОТОН. Аби шлунок нормально працював. Таким чином ви вбережете себе від переїдання, від навантаження шлунка, підшлункової залози, кишківника. І органи травлення працюватимуть нормально. У вас буде міцний імунітет. І захисні сили організму оберігатимуть, як фортеця, від будь якого захворювання.

Я раджу не переїдати всім людям. Не залежно від того постили ви чи ні. Дійсно, багато є причин у людини, коли вона накидається на їжу, переїдає. То вона зголодніла, вчасно не поїла, коли захотілося їсти. То вона хвора, то в неї порушена функція травної системи. Це буває також і при цукровому діабеті. При запальних процесах у шлунку, при голодних болях. Отже, людина може переїдати з будь – якої причини. А ось причину захворювання повинен встановити лікар. У нас, в Здравницях «Зелена планета», є консультанти. Якщо ви переїдаєте – зверніться до «Зеленої планети». Консультації і діагностика безкоштовна. Вас оглянуть і скажуть причину – чому переїдаєте? І дадуть ДІАМАНТ, щоб не було великого живота, НЕФРОЛІК, щоб не застоювалася в організмі рідина.

Для того, щоб не переїдати, спочатку ви повинні з’їсти невелику порцію їжі, а потім відволіктися на 20 хвилин. Через 20 хвилин, якщо знову повернетися до столу, то вже не з’їсте багато їжі. Якщо взагалі вам ще захочеться їсти. Для того, щоб не переїдати у нас є ДІАМАНТ, ГАСТРОУЛЬКАН. Апетит не буде підвищений. Ви не будете набирати вагу.

У святкові дні всі господині , звичайно , хочуть почастувати гостей алкогольними напоями. Щоби не перепити – з’їжте 2-3 ложки квашеної капусти. Якщо ж вже так вийшло, що ви трохи перебрали , тоді обов’язково з’їжте квашену капусту. Розсіл або сама квашена капуста не доведуть до похмілля. Не буде нудити, не болітиме голова , шлунок, не постраждає підшлункова залоза. Якщо є переїдання чи отруєння в «Зеленій планеті» ми пропонуємо ТОКСАН. Його також можна вживати по 5 крапель 4 рази на день.

Бережіть себе і будьте здорові. Гарних всім свят!
Наталя Земна