Бібліотека

ПОКРАЩУЄМО ПАМ’ЯТЬ

Для того, щоб пам’ять була доброю, працювала безвідмовно, потрібно мозок не тримати впроголодь. Постійно його  треба підживлювати. На мозок  припадає лише 2 відсотки від ваги всього тіла, а потреба – 20% від всієї енергії, яка  надходить в організм. Уявляєте, скільки треба для того, щоб мозок працював?  В основному для повноцінного процесу мислення   в середньому потрібно  10 речовин, які містяться в  доступних нам щоденних продуктах. Щонайперше, це глюкоза. Вона надає енергію для клітин і  міститься  у хлібі, в картоплі, бананах, у винограді. Залізо необхідне для того, щоб кров постачала кисень для головного мозку. Для того, щоб він не був голодним. Міститься залізо в нежирному м’ясі, овочах, фруктах, у яблуках, в кунжуті і в багатьох інших овочах та приправах. А ще для мозку потрібні вітаміни. Вітамін В1, В6, і В12 забезпечують швидку реакцію. Ці вітаміни є в  достатній кількості в молоці, у злаках,  печінці, пивних  дріжджах.   Мікроелементи цинк та мідь хоч і зовсім в мізерній кількості, але потрібні для того, щоб активізувати процес мислення. Організм добуває їх із картоплі, жита, вівса, насіння соняха, цвітної капусти.

Така речовина, як лецитин покращує пам’ять, здатність до концентрації. Міститься  лецитин у горіхах, яйцях, вершковому  маслі, в оселедцях.  А ще мозку потрібен кальцій і магній. Вони зміцнюють нерви. Джерелом цих елементів є курячі яйця, їх шкаралупка, йогурт, сир, манго, авокадо, кунжут.

Ось такий  зовсім невеличкий перелік далеко не всіх продуктів, які допоможуть мати гарну, якщо не відмінну пам’ять. Але пам’ять як і м’язи, потрібно весь час тренувати, не давати їй заснути, або розлінуватися.. Тож, читайте і запам’ятовуйте вірші або приємні для вас твори, цифри. Але не перевантажуйте. Адже пам’ять у людини небезмежна.

В «Зеленій планеті» для покращення пам’яті, особливо для молодшого покоління та й взагалі людей  є ІНТЕЛЯТРИН, виготовлений із лікарських рослин і призначається для відновлення порушених фізіологічних властивостей кори головного мозку, рівноваги, основних її процесів, як в інтелектуальній, так і в емоційній сфері. ІНТЕЛЯТРИН заспокоює, не пригнічуючи нервової системи, покращує розумову діяльність, покращує кровообіг, метаболізм  клітин кори головного мозку, має спазмолітичну дію.  Призначаємо його, коли болить голова, запаморочення, порушення  пам’яті і координації. Коли емоційна втома, пониження інтелектуальної здібності. А ще при  порушенні функції щитовидної залози і усієї серцево-судинної системи. Даємо ІНТЕЛЯТРИН також при хворобі Паркінсона, коли порушується кровообіг, тобто понижується кровопостачання до кори головного мозку. А ще даємо тим, у кого понижений тиск і судинна дистонія.

Для людей старшого віку у  нас є СКЛЕРОЗАН теж виготовлений із лікарських  рослин, він покращує мікроциркуляцію судин головного мозку,  відновлює еластичність стінок судин, сприяє розсмоктуванню холестеринових бляшок і посилює  виведення метаболітів з організму. Внаслідок цього поступово зникають симптоми склерозу, шум у вухах, запаморочення, забудькуватість та інше. Нормалізується внутрішньочерепний та артеріальний тиск, покращується стан хворого.

Тож, як бачите, пам’ять можна відновлювати і ліками,  і продуктами, які ви споживаєте щодня.