Бібліотека

Про лінивий кишківник

Сучасних людей характеризує не лише «лінивий» шлунок, що не здатний нормально працювати, повноцінно перетравлюючи їжу, але й «лінивий» кишківник.

Погане травлення викликане перевантаженням частою їжею та хворими травними залозами, неповноцінну мікробіоту кишківника, затримкою у кишківнику внаслідок сидячого способу життя та, відповідно, слабкі м’язи і перистальтику.

У «Зеленій планеті Земної» вважаємо, що робота кишківника, особливо тонкого, значним чином залежить від щитовидної залози. У разі її слабкої функції — травлення буде сповільненим, в таких випадках помічною є фітокомпозиція НОРМОСТРУМ.

Залишки їжі, котрі надовго залишаються в кишківнику, починають гнити та можуть стати причиною запалення. У нормі, слизова оболонка кишківника повністю змінюється кожні 3-5 днів, відлущуванню клітин сприяє зокрема рух їжі травним трактом. Коли ж слизова вчасно не оновлюється, старі клітини можуть дати початок лінії поламаних, передракових клітин.

Історично наша травна система формувалась в умовах постійного руху та праці. Вона теж трусилась, скорочувалась і розслаблялась, до того ж часто залишалась порожньою, голодною. Нині, в умовах гіподинамії потрібно додавати руху нашим кишкам навмисне: лікарі радять бігати (кому дозволяють суглоби і серце; це можуть бути і короткі перебіжки, коли ви кудись прямуєте), танцювати, займатись аеробікою. Головне, щоб все всередині трохи трусилось — це найкорисніше динамічне навантаження для кишківника. Можна просто трохи розставити ноги (ніби впертись ними об підлогу), напівзігнути руки і спробувати потрусити тілом. Можливо, відчуєте десь біль, але згодом він мине, якщо був викликаний просто затиснутими м’язами чи запаленням слизової кишківника. Також підійде східний танець живота.

Вправи не потребують багато часу, робити їх можна кілька разів на день, вони стануть хорошим доповненням до засобу «Зеленої планети Земної» — ЛАКСОН і пришвидшать настання потрібного ефекту. Фітокомпозиція тонізує кишківник, підсилює перистальтику, та має протизапальну дію. ЛАКСОН приймається курсами, як правило, разом з іншими фітокомпозиціями, що нормалізують роботу травного тракту чи гормональної системи: ЗОЛОТНИКОМ, ГЕПАХОЛОМ, ГАСТРОТОНОМ, ГАСТРОЛІКОМ, ДІАМАНТОМ, СПАЙКЕЛАНОМ, також можна доповнити і гарним симптоматичним засобом СПАЗМОКОЛ, який вирізняється спазмолітичною та знеболювальною дією на кишківник, сприяє усуненню закрепів і метеоризму.

Але зарядку для кишківника не припиняйте робити навіть тоді, коли перистальтика прийде в норму.

Наталя Земна