Бібліотека

ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ

Під час пандемії, як ми всі нині переживаємо, чомусь на другий план відходить інше не менш небезпечне захворювання – туберкульоз. Тепер ми всі знаємо, що туберкульозним процесом  може уражатися не лише легені. Ним уражаються кістки, суглоби, нирки, лімфатичні залози. Збудником туберкульозу є паличка або бацила Коха, відкрита автором ще в 1882 році. Кох виділив кілька типів паличок – людська, великої рогатої худоби і пташина.  Ураження людини на 95 % переноситься паличкою людською. При ураженні паличкою Коха можна  знайти в усіх органах і тканинах хворого. А частіше всього вона осідає в легенях та лімфатичних залозах, які є бар’єром до будь-якої інфекції. Паличка  туберкульозу дуже стійка в  навколишньому середовищі.  Особливо вона полюбляє сирі та темні приміщення. Але пряме сонячне проміння, висока температура, дезінфікуючі засоби вбивають її впродовж  кількох хвилин. Так, наприклад, при температурі 80 градусів паличка гине впродовж п’яти хвилин. П’ятипроцентний розчин хлораміну вбиває її за 4 години.  10% процентний розчин лізолу – за 12 годин.

В народній медицині теж є засоби. Звичайно, до того часу, допоки офіційна медицина не винайшла ліки, препарати для лікування туберкульозу, народна медицина користувалася  іншими засобами.

Дуже часто при захворюванні на туберкульоз,в організмі хворого не вистачає кальцію. Введення кальцію безпосередньо в кров майже немає ніякої ефективності. Натомість, кальцій найкраще всмоктується, коли вводиться разом з якоюсь їжею. Кальціуміт, такий засіб можна приготувати із продуктів – лимонів( 10 штук), до них додати 6 яєць, липового меду – 300 грамів і  коньяку – три чверті склянки.  6 яєць цілих і свіжих, покласти у банку. Яйця повинні бути із білою, а не жовтою шкаралупкою. Лимони вичавити і їхнім соком залити яйця. Банку поставити у прохолодному, затемненому місці, але не в холодному. Накрити серветкою, обгорнути темним  папером. Тримати допоки  не розчиниться шкаралупа  яйця. Це, зазвичай, буває від 5 до 9 днів.  Коли цей час проходить, треба підігріти мед до рідкого стану   і  додати у цю суміш.  Потім влити коньяк. Перелити ліки в темну пляшку або банку і  зберігати в прохолодному темному місці. Тому що світло розчинює кальцій. Вживаємо  тричі на день по одній десертній ложці  відразу після вживання їжі. При захворюванні легень радять також якомога більше вживати фруктів і жирів. А також – вершків із какао з чаєм та фруктами.

У «Зеленій планеті» є теж ліки від туберкульозу. Називаються вони ФТИЗОЛІК. Цей засіб виготовлений із лікарських рослин і пропонуємо  для стабілізації стану хворих на туберкульоз в  неактивній формі в залежності від локалізації туберкульозного ураження – чи то уражені  легені, чи кістки чи сечовивідна система або якісь інші органи чи системи. Особливо добре, коли людина пройшла вже антибіотикотерапію в поєднанні із нею для прискорення та зменшення тривалості лікування  ФТИЗОЛІК дуже добре допомагає як стабілізуючий засіб. А також ми радимо як профілактичне лікування людей, які контактують із хворими на туберкульоз. Лише по 5 крапель з двома столовими ложками теплої води,  а краще молока тричі на день за 15-30 хвилин до вживання їжі. Четвертий раз – перед сном. Протипоказання  цього засобу не виявлені. Також при туберкульозі ми даємо ЛЕГЕНЕВИЙ БАЛЬЗАМ ТА ЛІМФОГРАН. А якщо людина тривалий час хворіє, то можливо треба ще додати СПАЙКЕЛАН.

Всім бажаю міцного здоров’я.