Бібліотека

Профілактика від коронавірусу

 Нині люди всього світу стурбовані – лютує короновірус.  Як же вберегтися від цієї пошесті? Поки що, на жаль, дієвих рецептів не так вже й багато. Проте, ми ще у грудні дізналися про можливу епідемію, яка насувається на світ і одразу ретельно  почали готуватися. Так, до нашого ГРИПОЛІКУ, який ми радимо саме у період загострення епідемії грипу, додаємо ВІРУСАН, специфічний противірусний засіб із яскраво вираженою імуностимулюючою дією.  Тож, ГРИПОЛІК та ВІРУСАН дають можливість запобігти захворюванню на грип. А якщо вже людина захворіла, то вона, приймаючи по 2-3 краплини через кожні 2 години, не дасть новій пошесті забрати людське життя.

Я завжди підкреслюю – не такий страшний грип, як його ускладнення. Тому я відповідально заявляю – наші ГРИПОЛІК і ВІРУСАН не дає вірусам цим зробити ускладнення.  У кого понижений імунітет, а це частіше буває у дітей, та й у дорослих також – ми додаємо ІМУНАТ.

Таким чином – ГРИПОЛІК, ВІРУСАН та ІМУНАТ – це надійна профілактика від поєднаних вірусів – щорічного грипу і короновірусу.

Часто буває, що імунітет у людини чи дитини ослаблений через наявність паразитів. Тоді додаємо ще ГЕЛЬМІН, щоб підсилити імунітет, очистити організм від паразитів Крім того, радимо частіше вживати чорний кмин – додавати до хліба, до страв для того, щоб чистити організм і усувати паразитів.

Часто мене питають – а чи є найпростіші засоби захисту організму від вірусів. Звісно, є. Я кожного разу, розповідаючи про епідемію грипу, уклінно прошу вас – виходячи з дому, змащуйте губи, ніс олією, маслом, жиром. А коли приходите додому – помийте ретельно руки з милом, обличчя, прополощіть носоглотку, ротову порожнину для того, щоб не допустити віруси до себе у домівку. Будьте уважні і обережні!