Бібліотека

ПРОФІЛАКТИКА ЖІНОЧИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Сьогодні до нас звертається дуже багато людей, в яких не працює шлунок, тому що опущений. А ще – отримую  листи, де просять жінки розповісти про ліки від опущення матки.

Саме так і починається – опущення шлунку у дівчини, потім опущення нирок, а потім і матки. Прикро, що молоді  жінки не  можуть завагітніти, тому що опущена матка, загин  шийки матки.  Просять знайти ліки. А вони ж у нас  буквально під ногами.

Для того, щоб підтягти матку, поставити її на місце,  треба насамперед, звернути увагу на шлунок.  Шлунок раніше тонізували не тільки у жінок, а й чоловіків калганом.  Зверніть  також увагу на  кропиву. І ще є одна дуже сильна рослина – грижниця гола. Це багатолітня рослина із родини гвоздичних із невеличким, але стержневим корінцем. Розстилаються гілочки цієї рослини кущиком і   на гілочках є маленькі листочки і квіточки, які квітують упродовж всього літа.  Але краще збирати цю рослину на стерні, коли скошене жито. Раніше  її збирали для того аби лікувати всі сечостатеві  захворювання, навіть дуже серйозні.  Та й використовували для підняття органів. Особливо  матки.

Настій із грижниці зробити дуже просто. Взяти одну столову ложку подрібненої трави, залити двома склянками  окропу і настоювати півгодини. А потім  вживати  по чверті склянки чотири рази на день.

Відвар грижниці – одна столова ложка  сухої рослини  заливається однією склянкою окропу, ставлять на слабкий вогонь і кип’ятять  хвилини  2-3, процідити і потім вживати по  одній столовій ложці чотири рази на день після вживання їжі.

А для того, щоб підняти матку у «Зеленій планеті»  є ліки, які так і називаються- ПТОЗАН. Птоз – це опущення, а ліки ПТОЗАН– це від опущення матки.

Ця фітокомпозиція  виготовлена із лікарських рослин  і має специфічну  дію на м’язово- сполучний апарат органів малого тазу та інших тканин у жінок.  Він зміцнює, нормалізує тонус м’язів та піхви. Внаслідок цього зникають симптоми опущення матки і піхви.

Лікують ці ліки птози різного походження  і локалізації, опущення матки і піхви та інших сечостатевих органів. Випадіння стінок  піхви першого і другого ступеня. Післяопераційний період, коли операція була з приводу випадіння стінки піхви матки.

Ось такі ліки  ПТОЗАН допомагають жінкам позбавитися  захворювань

Так хочеться, щоб всі жінки були в тонусі, були здорові і щасливі!