Бібліотека

ПРОФІЛАКТИКА ЖІНОЧИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Нині   отримую на «Зелену планету» листи, де просять жінки розповісти про ліки від опущення матки.  І що сильніше засмучує – в деяких листах мами просять допомогти підтягнути шлунок своїм дочкам.

Саме так і починається – опущення шлунку у дівчини, потім опущення нирок, а потім і матки, на що  страждають нині багато жінок. І благання про ліки… А вони ж  навколо нас і навіть  під ногами.

Для того, щоб підтягти матку, поставити її на місце,  треба насамперед, звернути увагу на шлунок.

Є у нас  дуже сильна рослина – грижниця гола. Це багатолітня рослина із родини гвоздичних із таким невеличким, але стержневим корінцем. Розстилаються гілочки цієї рослини кущиком і   на них маленькі листочки непомітні і квіточки, які квітують упродовж всього літа.  Але краще збирати цю рослину на стерні. Коли скошене жито, пшениця, ось вона  тоді розкущована і її  можна збирати.

Настій із грижниці зробити дуже просто. Взяти одну столову ложку трави подрібненої, залити двома склянками  окропу і настоювати півгодини. А потім  вживати  по чверті склянки чотири рази на день.  Так використовували  в народній медицині для лікування  жовтухи, шлункових  болях, коли була грижа і опущення матки. Настій можна  зробити із цієї рослини для того, щоб лікувати  ревматизм, подагру, артрити.

Відвар грижниці – одна столова ложка  сухої рослини  заливається однією склянкою окропу, ставлять на слабкий вогонь і кип’ятять 2-3 хвилини, процідити і потім вживати по  одній столовій ложці чотири рази на день.

А для того,  щоб підняти матку у «Зеленій планеті»  є ліки, які так і називаються – ПТОЗАН, виготовлений із лікарських рослин. Він має специфічну  дію на м’язово- сполучний апарат органів малого тазу та інших тканин у жінок, зміцнює, нормалізує тонус м’язів та піхви. Внаслідок цього зникають симптоми опущення матки і піхви, часті переривисті  сечовиведення, коли матка опущена, нетримання сечі, загін шийки матки, болючі сильні місячні, дуже важко завагітніти і виносити цю вагітність. Також пом’якшуються клінічні прояви випадіння стінок піхви і матки. Ось такі ліки має  «Зелена планета»

Лікують ця фітокомпозиція птози різного походження  і локалізації, опущення матки і піхви та інших сечостатевих органів, випадіння стінок  піхви першого і другого ступеня. Післяопераційний період, коли операція була з приводу випадіння стінки піхви матки.

Так хочеться, щоб всі жінки були в тонусі, здорові і  щасливі.  Саме цього бажаю у вам, шановні жінки!