Бібліотека

ПРОТИПОКАЗАНИЙ АСПІРИН – ДОПОМОЖЕ ЧАЙ ІЗ КОНЮШИНИ

У народних цілителів з давніх-давен в арсеналі ліків завжди є конюшина. Їхній досвід перейняли й медики офіційної медицини. І якщо людина застудилася, в неї підвищилася температура, то у випадках, коли з якоїсь з причин хворому не можна вживати аспірин ( чи то виразка шлунку, дванадцятипалої кишки, інші протипоказання), призначають замість пігулки аспірину чай із конюшини чи настій.

Настій конюшини

1 столову ложку подрібненої рослини ( квіток та листочків конюшини) залити склянкою окропу, настояти годину, процідити, потім додати у настій 1 ч. ложку меду, розмішати. Пити кілька разів на день по чверті склянки за 15 хвилин після вживання їжі.

Якщо застудилися, температура висока, то до конюшини можна додати ще листя  ожини, малини, смородини, калини ( в рівних пропорціях), а також ягоди смородини, суниці, брусниці та інші, які ви назбирали влітку чи восени, тобто зробити проти застудний збір. Настій готується таким чином, як і з конюшини( 1 ст.ложку збору залити склянкою окропу, настояти годину).

Для того, щоб швидше вилікуватися від застуди, настої з конюшини чи збору трав можна пити по 1 ст.ложці щопівгодини або щогодини – допоки температура стане нормальною. А потім ще 3-4 дні пийте такий чай по чверті склянки 4 рази на день, щоб остаточно вилікуватися і не залишилося запального процесу в організмі.

Варто до настою конюшини чи проти застудного збору додати ще квіток ехінацеї пурпурової, щоб, лікуючи застуду, водночас підсилити імунітет, тобто зміцнити захисні сили організму.

Слід пам’ятати, що температура води не повинна перевищувати 37 градусів. Приймати таку ванну перед сном тиждень-два.

Біль у суглобах мине, ноги стануть легкими. Ванни можна робити не лише для лікування хворих суглобів. Допоможуть такі ванни людям, які страждають від геморою. А також жінкам, у яких є запалення піхви.

Чай із конюшини можна вживати і людям, хворим на цукровий діабет. Корисний він у разі захворювань легень ( зокрема, такого тяжкого, як туберкульоз), шлунку ( кольки) тощо.

Ця рослина знадобиться за будь-яких жіночих захворювань. Маю на увазі, що не лише у разі запальних процесів, а й від кровотеч, анемії, порушень місячних. Тож, мерщій збирати і заготовляти!