Бібліотека

ПСОРІАЗ. ШУКАЄМО ПРИЧИНУ!

Деякі люди, які страждають від псоріазу, помилково вважають, що це лише захворювання шкіри. Насправді псоріаз – це результат внутрішнього розладу роботи органів і систем: підшлункової залози, шлунку, печінки.

Причиною виникнення псоріазу може бути і нервовий струс. Слід відшукати причину, усунути її і паралельно лікувати мазями шкіру. Так, принаймні, ми лікуємо це захворювання у «Зеленій планеті». Даємо рослинні ліки, а разом із тим місцево застосовуємо мазі. Для лікування псоріазу в нас є ПСОРЕПОЛ, який лікує псоріаз та видаляє поліпи і мазь ПСОРЕАН.

За роки прийомів я дійшла висновку: у кожного хворого треба шукати причину виникнення псоріазу і лікувати, щоб не було рецидиву. Буває часто, що «заховаються» ті плями, а потім з’являються ще інтенсивніше і значно більших розмірів. Тому якщо псоріаз на руках, на голові, треба лікувати підшлункову залозу – ЗОЛОТНИК, ПСОРЕПОЛ, а також щитовидну залозу – НОРМОСТРУМ і мазь ПСОРЕАН. Якщо ж псоріаз виник на животі – потрібно лікувати печінку. Якщо на  ногах – лікуємо шлунок. Одним словом, поява псоріазу на якійсь ділянці шкіри вказує на причину –  функція якого органу порушена, від чого виник псоріаз.

У народній медицині знають, що лавровий лист добре впливає на підшлункову залозу, печінку, шлунок ( а захворювання цих органів може бути причиною ураження шкіри псоріазом), тому є профілактичним засобом проти цієї хвороби. Тож, не лінуйтеся класти в страви лаврові листочки, певна річ, дотримуючись розумної дози. В перші страви листочки кладуть за 5 хвилин до приготування.

Можна також робити ліки із лаврового листа. Двадцять листочків лавра благородного подрібнити, залити двома склянками окропу, кип’ятити хвилин десять на маленькому вогні, процідити. Пити впродовж дня. Можна по одній столовій ложці  разів вісім на день

Звичайно, лікуватися травами та ліками з трав треба тривалий час, щоб вилікувати не тільки симптом захворювання, а й його причину.