Бібліотека

Розсіяний склероз

Не втрачайте надії на одужання!

Розпочну з одного листа: « Пишу Вам, а серце обливається кров’ю, тому що захворіла на важку та невиліковну хворобу – розсіяний склероз. Хворію із січня 2012 року, хоч протягом моїх 28 років, я, можна сказати, взагалі не хворіла – так, звичайна застуда, яка швидко та без наслідків минала. Тож найбільше мене цікавить – що стало причиною такої хвороби і чи є надія на одужання? Можливо стануть у пригоді мої власні висновки. Пригадую, що напередодні 2011 року впала зі стільчика і дуже сильно вдарила куприк. Близько п’яти  хвилин не могла піднятися з кахлевої підлоги. Ще деякий час відчувала біль у ділянці куприка.  Уже як потрапила в лікарню з онімінням правої руки та лівої ноги (початок січня 2012 року), звернулася до лікарів з метою з’ясувати, чи не це падіння стало причиною моєї хвороби. Лікарі відповіли, що куприк важливої ролі в організмі людини не відіграє і моя травма до хвороби не має жодного відношення. Крім цієї травми була в мене ще ситуація. Я потрапила в ДТП і вдарилася підборіддям в крісло ще й прокусила губу. На струс мозку не перевірялася. Але коливання та слабкість відчувала ще деякий час. Це було п’ять років тому…»

Розсіяний склероз у людини може виникнути у віці від 15 до 30 років. Ця хвороба вважається в усьому світі невиліковною, тому що ані вчені, ані лікарі не визначили причину розвитку цього захворювання. Одні схиляються до того, що це спадковість, інші – що в організмі з’являється якийсь вірус чи інфекція. Хтось наполягає на тому, що недуга є наслідком порушення роботи нервової системи або ж серцево-судинної. До цього часу однієї думки у лікарів та вчених не було. Можливо, всі, хто намагався лікувати розсіяний склероз і не побачив ефективності лікування, то схильні вважати, що хвороба невиліковна. У мене, за моїми особистими спостереженнями та дослідженнями, які я проводжу вже понад 30 років, інша думка з цього приводу.

Вже кілька років поспіль я разом із своїми лікарями та травознаями у «Зеленій планеті» успішно лікуємо дещо схожу на розсіяний склероз хворобу Паркінсона. Близько десяти років тривають дослідження причини захворювання на цю хворобу, і, наразі, ми маємо чітке визначення, що виникає вона, як правило, внаслідок травмування, особливо голови, спини та куприка. Наслідки травми можуть тривалий час «дрімати» аж допоки не з’являться  сприятливі для цього умови, а це зокрема, понижена функція щитовидної залози, склероз судин, порушення кровообігу в корі головного мозку, а іноді навіть пониження функцій підшлункової залози. Аби довести, що саме є наслідком причин виникнення тремтливого паралічу, яким є хвороба Паркінсона, ми провели дослідження. Висновок такий: лікуючи травму будь-якого періоду, покращуючи функцію щитовидної залози та налагоджуючи кровообіг, бачимо значне покращення стану хворого, а то і повне одужання, особливо на першому та другому етапах. Якщо хвороба задавнена – вона теж виліковується, але за більш тривалий час.

Відчуваючи чи спостерігаючи подібність розсіяного склерозу до тремтливого паралічу, ми провели дослідження факторів ризику розвитку хвороби. Результати тільки підтвердили наші припущення: кожен такий хворий мав теж травму, особливо травму куприка і, в окремих випадках, травму голови та спини. Для лікування розсіяного склероза ми рекомендуємо фітокомпозицію, до складу якої входить арніка гірська, за ім’ям цієї цілющої рослини і названий засіб із трав АРНІКА. Позитивний результат дає НОРМОСТРУМ, який нормалізує понижену функцію щитовидної залози. А також – ЕНЦЕФАН, СКЛЕРОЗАН, ІНТЕЛЯТРИН, СУДИННИК, НЕВРИН для нервової системи. Крім того, при цій хворобі радимо пити чай із хризантеми, лаванди, розмарину ( одна чайна ложка рослинної сировини на дві склянки окропу, пити по чверті склянки чотири рази на день) та вживати червоний буряк по 100-200 г на день. А також обов’язково приймати ванни із хвої, лаванди, розмарину.

Для лікування застосовується також трава мордовнику, який має кілька видів – круглоголовий (головатий) і голубий. Хімічний склад обох схожий, якщо не однаковий. Ця трава збуджує центральну нервову систему, тонізує спинний мозок, м’язові системи, є добрим кардіостимулятором, нормалізує артеріальний тиск, особливо при його підвищенні, а найголовніше – лікує атрофію нервів. Бо, лікуючи, наприклад, зоровий нерв, мігрені, запобігаємо виснаженню. Адже у складі ліків є алкалоїди, ехінопсин, аскорбінова кислота. Проте, слід пам’ятати, що ця рослина – отруйна. Тож, застосування її можна лише за призначенням лікаря! Пам’ятайте, що невиліковних хвороб не буває. Звертайтеся до наших Здравниць «Зелена планета Земної». Там вам завжди допоможуть!

                                                                                   НАТАЛЯ ЗЕМНА