Бібліотека

Щоб шкіра була свіжою і ніжною

Як допоможуть рослини

Кожна жінка, яка дбає про себе, може віднайти у природі рослини, що допомагають зберегти її молодість та привабливість. Які цілющі трави найкраще використати для шкіри? Як готувати живильні маски і креми? Про це моя стаття. А приводом для її написання послужила розмова з однією із відвідувачів «Зеленої планети», яка розповіла свою історію: «Почалося все з того, що на обличчі з’явилися  пігментні плями. Купила у звичайній аптеці мазь – не допомогла. Потім протирала обличчя лосьйонами, кремами відомих фірм – усе марно. А якось випадково зайшла в Здравницю «Зелена планета». Консультант вислухав мене і зазначив, що проблеми на шкірі – від хворої підшлункової залози і шлунково-кишкового тракту. Порекомендував лікуватися внутрішніми фітокомпозиціями: Діамантом, Гепахолом, Гастротоном, Нефроліком, а шкіру протирати Ланою. Невдовзі не лише вилікувала підшлункову залозу, печінку, шлунок та нирки, а й обличчя стало чистим. З того часу минуло кілька років, а Ланою досі користуюся. Шкіра від застосування цього дару природи розгладилася, стала наче шовковистою. Тепер щодня Ланою навіть полощу горло та ротову порожнину…»

А зараз нагадаю кілька прописних істин. Кожна жінка має знати: шкіру не можна мити гарячою водою, лише теплою. Після цього обов’язково сполосніть холодною водою ( закриються пори, а шкіра стає гладкою, еластичною). Або  можна змочити рушник холодною водою і на кілька хвилин покласти на обличчя.

Шкіру треба постійно підживлювати тим, чого потребує ваш організм. Вживаєте навесні, скажімо, ягоди – і для обличчя вони будуть корисними, бо містять необхідні для шкіри вітаміни, мікроелементи. Влітку доречні будь-які фрукти, ягоди, овочі.

Шкіра не старіє, а зневоднюється. Тому стає сухою, зморшкуватою. Допоможе маска з огірків ( вони містять дуже потрібну для шкіри дистильовану воду). Шкіра покривається зморшками, насамперед, у людей  з хворим шлунково-кишковим трактом, ендокринною системою. Тож перш за все необхідно лікувати шлунок.

Щодня вмивайтеся настоєм з м’яти – шкіра набуде гарного матового відтінку, а зморшки розгладяться.  Можна також протирати обличчя  м’ятою чи любистком. Або щоранку, замість води з милом, користуйтеся тоніком, приготовленим власноруч. Для цього кип’ячену воду розмішайте із сирим молоком ( один до одного) і протирайте обличчя! Я бажаю вам залишатися завжди молодими, красивими та здоровими!

НАТАЛЯ ЗЕМНА