Бібліотека

Щоб шкіра була свіжою і ніжною

Кожна жінка, яка дбає про себе, може віднайти у природі рослини, що допоможуть зберегти її молодість та привабливість. Які цілющі трави найкраще використати для шкіри? Як готувати живильні маски і креми?

Одна з пацієнток «Зеленої планети» якось розповіла свою історію:  «Почалося все з того, що на обличчі з’явилися пігментні плями. Купила у звичайній аптеці мазь – не допомогла. Потім протирала обличчя лосьйонами, кремами відомих фірм – усе марно. А якось випадково зайшла у «Зелену планету». Консультант вислухав мене і мовив, що проблеми на шкірі – від хворої підшлункової залози та шлунково-кишкового тракту. Порекомендував лікуватися внутрішніми фітокомпозиціями – ДІАМАНТОМ, ГЕПАХОЛОМ, ГАСТРОТОНОМ, НЕФРОЛІКОМ, а шкіру протирати ЛАНОЮ. Невдовзі не лише вилікувала підшлункову залозу, печінку, шлунок та нирки, а й обличчя стало чистим. З того часу минуло кілька років, а ЛАНОЮ досі користуюся. Шкіра від застосування цього дару природи розгладилася, стала наче шовковистою. Тепер щодня ЛАНОЮ навіть полощу горло та ротову порожнину…»

Кожна жінка має знати: шкіру не можна мити гарячою водою. Лише теплою. Після цього обов’язково сполосніть холодною водою ( закриються пори, а шкіра стає гладкою, еластичною). Або можна змочити рушник холодною водою і на кілька хвилин покласти на обличчя.

Шкіру треба постійно підживлювати тим, чого потребує ваш організм. Вживаєте навесні, скажімо, ягоди – і для обличчя вони будуть корисними, бо містять дуже потрібну для шкіри дистильовану воду). Шкіра покривається зморшками насамперед у людей з хворим шлунково-кишковим трактом, ендокринною системою. Тож перш за все необхідно лікувати шлунок.

Щодня вмивайтеся настоєм з м’яти – шкіра набуде гарного матового відтінку, а зморшки розгладяться. Або щоранку, замість води з милом користуйтеся тоніком, приготовленим власноруч. Для цього кип’ячену воду розмішайте із сирим молоком ( один до одного) і протирайте обличчя. Якщо прислухаєтеся і будете дотримуватися моїх рекомендацій ще довго будете молодими, привабливими, а головне – здоровими та щасливими!

Наталя Земна