Бібліотека

Шпора

Шпора! На жаль, вона з’являється не у півня , якому потрібна для перемоги у бійках, а у людини, якій завдає болю і незручностей. Шпора являє собою часткове розростання п’яточної кісти, лише її частки. А також буває на підошві. Виростає такий собі шип, який викликає біль при навантажені ніг, частіше при ходьбі. А хіба може людина не ходити? Адже ноги – це основний транспорт для пересування від першого року життя і до глибокої старості. І хоч таке захворювання з’явилося тисячі років тому, але й і до цього часу вчені -лікарі причину так і не з’ясували. А якщо не знайшов причину, то як і чим його лікувати?

Пропонують на початку захворювання підібрати взуття з вирізами та прокладками, устілками (поки ще можна терпіти), а потім хірургічне видалення. Хоч самі лікарі кажуть, що все це марно, оскільки через деякий час шпора знову виросте. Хірурги радять чекати, терпіти допоки вона сама, ота шпора, загнеться.

Чи є вихід? Народна медицина пропонує багато лікарських рослин, але найчастіше у вигляді зовнішнього засобу (компреси, примочки, припарки), що іноді полегшує стан, але тимчасово. І що ж робити тій бідній людині, у кого ходіння – це мука, біль і розпач від того, що немає в медицині засобу, який міг би побороти того шипа.

Звернемося до самої причини. Бо не може ж бути , щоб ні сіло ні впало виник такий наріст кістковий і з чого ж він? Насамперед, порушений обмін речовин, особливо сольовий, а передували цьому також гострі і хронічні травми. (Гострі – це переломи, вивихи, забиття, а хронічні – носіння щодня або тривалий час незручного взуття). Організм досить розумна машина чи прилад, створений Богом і він сам відчуває де є поломка. Посилає туди «шпакльовку» у вигляді солей, або підсилює розростання кісткової тканини. По різному буває у кожної людини, навіть може бути причиною така деформація , як плоскостопість. Але вилікувати шпору зуміє той, хто чітко визначить причину і знайде способи її усунення. Скільки я бачила пацієнтів, які відвідували «Зелену планету Земної» за допомогою рідних чи друзів , або на милицях чи з палицями (костурами), але ретельне застосування засобів з рук живої природи допомагали їм ставати впевнено на ноги , не відчуваючи болю.

Якщо причиною була подагра, в буквальному перекладі з латини «капкан на ногах», то давали ПОДАГРИН. Ця фітокомпозиція містить цілющі рослини , які виводять солі сечової кислоти. Але самі по собі солі ці не вийдуть. Потрібно налагодити роботу нирок, поставити їх на місце, усунути запалення і допомогти їм працювати, як належить. У цьому допоможе НЕФРОЛІК. Ось так, у поєднанні НЕФРОЛІКА з ПОДАГРИНОМ вже за тиждень із сечею виходитимуть урати, іноді в такій кількості, що сеча виглядає червоною. Виникає біль від такої «операції», яка відбувається в організмі. Ось тут потрібно допомогти зовнішніми знеболюючими засобами. Тими, що пропонує народна медицина. Засобами, які з давніх давен перевірені досвідом.

Настій квітів бузку. Не проґавте зібрати їх у травні. 1 частина квітів, 10 частин горілки. Настоювати 10 днів, а потім втирати в болючу шпору. Навіть можна пити по 5-7 крапель з водою, 4 рази на день.

 

Я раджу взяти кору верби із тоненьких гілочок -2 ст. ложки, бруньки, кора або листя бузку – 2 ст. ложки, лаврового листя -1 ст. ложку ( все ретельно подрібнити),залити ці 5 ложок суміші пів-літрою (0,5) горілки, додати 50 грамів камфорного спирту (придбати в аптеці) і настояти 10 днів. Далі втирати в болючий шип. Та й взагалі, в болючі суглоби чи інші місця, де є біль.

Часто радять прикладати у вигляді аплікації на п’яту чи підошву із натертого часнику. Але не забудьте попередньо змастити шкіру олією, смальцем або якоюсь маззю, бо інакше буде опік. Уявляєте, до шпори та ще й опік! Будьте обережні!

Ще великий арсенал зовнішніх засобів має народна медицина. Продовжимо їх у наступних числах нашої газети «Зелена планета Земної». А нині хочу ще вам повідомити, що від розростання кістки є у нас ОСКАР і СПАЙКЕЛАН, а до них СУДИННИК та ВАЗОНОРМ. Бо без налагодженої циркуляції крові при цьому захворюванні не обійтися. Тому потрібне зовнішнє розтирання. Є також і універсальний САНАТ, який зарадить при будь – яких болючих відчуттях. І уявіть собі, що все це є у наших здравницях «Зелена планета Земної» в усіх областях України. Тільки ж не лінуйтеся, приймайте ліки чітко 4 рази на день і натирайте там, де болить. Бо я дуже хочу, щоб ваші ноги були легкі, а ви ніколи не знали, що таке біль.

Ваша Наталя Земна