Бібліотека

СПАСІВСЬКЕ ЯБЛУКО

Народна медицина давно знала: яблука не тільки видаляють із травного каналу холестерин, тобто «чистять» кишечник, запобігаючи таким чином атеросклерозу, а ще й успішно лікують проноси, бо припиняють розвиток бактеріальної флори і виводять її з організму.  Водночас  вони ефективно долають закрепи, бо підсилюють перистальтику кишечника. Тому терті яблука корисні дорослим і дітям для лікування розладів шлунково-кишкового тракту.

Хворим на гіпертонію раджу: спробуйте впродовж місяця з’їдати щодня бодай 400 грамів яблук і ваш тиск нормалізується без будь-яких ліків.

Яблука необхідні людям, зайнятим розумовою працею, хворим на атеросклероз і порушенням обміну речовин.

Для схуднення варто один-два рази на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні, впродовж яких вживати близько двох кілограмів  очищених яблук.

Шкірку від яблук не викидайте! Висушіть її, потріть на порошок. Чайна ложка цього порошку вранці натщесерце запити теплою підсолодженою водою – так ви очистите судини від холестерину, запобігаючи атеросклерозу.

Яблучний сік – один із найкращих лікувальних засобів від атеросклерозу, подагри, хронічного ревматизму, сечокам’яної хвороби, від розладів шлунка і кишечника, недокрів’я, авітамінозу, захворювань печінки та нирок.

З лікувальною метою використовують гілочки, листя, пелюстки квітів яблуні. З них готують дуже корисні чаї від застуди і кашлю.

Якщо на ніч з’їсти  1-2 смачних соковитих яблук, то спокійний сон вам забезпечений.

Зважте – люди, які споживають хоча б одне яблуко на день, рідко звертаються до лікаря.

Тож, вітаю всі зі Спасом яблучним! Божого благословення та здоров’я всім бажаю!