Бібліотека

Справжнє лікування ― прибрати причину хвороби

Любов Михайлівна отримала висновок ― на нирках новоутворення, рак. Потрібно оперувати!

Усе своє життя жінка пропрацювала акушеркою в пологовому залі. Бачила багато радості від з’яви у цей світ малюків, не раз бачила і горе. Оперуватися категорично не схотіла. А що воно дасть?

Знаючи, що в Україні є така цілителька як Наталя Земна, звернулась відразу до неї, почала приймати БЛАСТИН, НОРМОСТРУМ, ТУМОРАН, АДНЕКСАН.

«Почуваюся чудово. З ліками Наталі Земної не відчуваю ні внутрішньої потреби, ні фізичної лягати під скальпель. Вистачить того, що через ішемію я звернулась у поліклініку, попила пігулки і вже дуже скоро відчула проблеми з шлунком й кишківником. З фітокомпозиціями «Зеленої планети Земної» такого не буває.

Лікарі пропонують вирізати вузли на щитовидній залозі усім підряд. У мене розмір вузлів становив 2,5 мм, та я їх позбулася без операції — приймала СТРУМІН, АНТИНОДУМ, СПАЙКЕЛАН, ЛІМФОГРАН. Як лікар я розумію ― прооперуватися, не означає позбутися хвороби, її причину скальпелем не вирізати! Справжнє лікування ― це знайти і прибрати причину хвороби, дати силу імунітету людини і біда згине сама по собі».