Бібліотека

Тетяна Анісімова: «Лікуємось від однієї хвороби – виліковуємось від ще кількох», м. Чернігів

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

Понад 30 років я присвятила офіційній медицині (працювала терапевтом) і лікувала хворих лише хімічними препаратами. І коли перейшла в «Зелену планету», то було важко внутрішньо перебудуватись. Тобто психологічно налаштуватись на те, що хворих доведеться лікувати краплями з трав. Окрім того, тут інший підхід до лікування.

З уст Наталі Петрівни я вперше почула, що в «Зеленій планеті» лікують людину, а не хворобу, – тобто не той орган, що болить, а увесь організм. Перш ніж рекомендувати лікування, Земна і консультанти враховують вік хворого, загальний стан організму, роботу всіх органів та систем, навіть захворювання і травми, які він переніс у дитинстві, спадкові недуги в сім’ї тощо. Іншими словами, вивчають «історію хвороби», аби віднайти вогнище захворювання і рекомендувати курс лікування. І я почала працювати за методами Наталі Земної.

Найчастіше до нас приводять дітей з аденоїдами та поліпами. Чимало батьків погоджується на те, щоб аденоїди в дітей видаляти хірургічно (лікування хімічними препаратами малоефективне). Такі дорослі, мабуть, не знають, що аденоїди і поліпи найкраще піддаються лікуванню Псореполом, Респіраном, Мигдаликом, Ларинганом, Гемосаном. При цьому звертаємо увагу на супутні захворювання: тонзиліт, ларингіт, фарингіт. Обов’язково призначаємо зовнішні природні засоби: Гайморин та Свіжість. Якщо ретельно застосовувати засоби з трав, то вже за тижнів два дитина вільно дихає носом. Зникають симптоми захворювання, дитя одужує й уникає оперативного втручання.

Своїх пацієнтів у «Зелену планету» скеровують лікарі. Підтримуємо тісний зв’язок з гінекологами обласного онкодиспансеру. Медики цього лікувального закладу знають: у «Зеленій планеті Земної» виліковують такі  гінекологічні хвороби, як хронічний аднексит, фіброміома матки, кісти на яйниках.

До слова, кісти найшвидше розсмоктуються завдяки Кістоліку, Асцитану, Нефроліку, Фемінату. Зазвичай налаштовуємо жінок на 3-6 місяців лікування (залежно від того, наскільки запущена хвороба). Після курсу лікування рекомендуємо зробити ультразвукову діагностику, щоб порівняти результати до і після лікування засобами з трав, – розсмоктуються кісти навіть  невеликих розмірів.

Окрім того, ендокринологи скеровують до нас пацієнтів з вузлами на щитовидній залозі, з хворою підшлунковою залозою, бо впевнені: в «Зеленій планеті Земної» ефективно лікується і щитовидна, і підшлункова залоза.

Чимало жінок та чоловіків роками, навіть десятиліттями не можуть вилікуватися від безпліддя хімічними препаратами. Яких тільки методів лікування на собі не випробовують, шукають порятунку і за кордоном. А потім з’ясовують, що їхати далеко не треба. Найефективніше лікування – поруч, у «Зеленій планеті Земної», яка працює у кожному регіоні України.

Наприклад, одна з наших відвідувачок шість років не могла завагітніти. Лікарі виявили в неї кісту на яйниках, хронічний аднексит, загин шийки матки. Хімічні препарати – що пила, що не пила, безрезультатно. А в «Зеленій планеті Земної» вилікувалась Птозаном, Фемінатом, Кістоліком, Асцистаном, Аднексаном, Інфільтрином, Спайкеланом, Лікманом, а також шлунок оздоровлювала Гастротоном, а підшлункову залозу – Діамантом. І в 30-річному віці вперше завагітніла. Щоб виносити дитину (уникнути викидня), застосовує Вагітонорм.