Бібліотека

ТОКСИКОІНФЕКЦІЯ. Дитяча консультація

Токсикоінфекція – це гостра кишкова інфекція, яку може спричинити їжа ( певно ж, нездорова). У дитини починається гостре захворювання: її нудить, з’являється блювота, висока температура, біль у животику, часті рідкі випорожнення. Що ж робити?

Зверніться до кореня аїру – його можна придбати в аптеці.

1 ч. ложку подрібненого кореня засипте в термос і залийте 0,5 окропу, нехай настоюється упродовж 2-х годин, тоді процідить. Хай дитина приймає по ¼ склянки 4 рази на день. Можна навіть розводити перевареною водичкою, щоб ліки були не такі гіркі, і дитина вживала їх із задоволенням.

Візьміть гісоп лікарський: 1 ч. ложку залийте 1 склянкою окропу, нехай настоюється годину, процідить і можете давати дитині пити по ¼ склянки 4 рази на день.

Є ще гарна рослина, що зустрічається в лісі, на городі: листочки не пахнуть, зелені з весни до зими, навіть під снігом. Квітки не дуже показні. А коли викопаєте корінець – він такий духмяний, мабуть, тому наші бабусі дали йому ім’я – гвоздичний, чайний корінь. А рослину ту називають гравілат міський.

1 ст. ложки подрібненого кореневища залийте склянкою окропу, поставте на водяну баню, нехай нагрівається півгодини, але час від часу помішуйте. Потім зніміть, а коли охолоне, процідить та давайте дитині по 1 ст.ложці 4 рази на день. Таким чином ви вилікуєте дитину, нормалізуєте стан її шлунка, усунете запальний процес, та ще й печінка буде працювати нормально.

У Здравницях «Зеленої планети Земної» також є фітокомпозиції, які зможуть подолати токсикоінфекцію – ТОКСАН (Засіб із цілющих рослин має дезінтоксикаційну властивість, усуває запальний процес слизової оболонки шлунка, підвищує ферментативну активність підшлункової залози, поліпшує функцію печінки, тобто ліквідує інтоксикацію в організмі), УЛЬКАН (Засіб із цілющих рослин  має специфічну дію на слизову оболонку товстого кишечника, усуває запалення і кривавість, сприяє епітелізації ерозій і виразок, захищає стінки кишечника від склеротичних деформацій, нормалізує процеси мікроциркуляції і метаболізму в ній), ДІАР (Засіб із цілющих рослин поліпшує трофіку слизової оболонки кишечника, зменшує секрецію, підвищує тонус анального сфінктера, знімає спазми кишечника, а також має протимікробну, антитоксичну та протизапальну дії). Коли у кишечнику є вітри ( здутий живіт) та спазмує кишечник – даємо СПАЗМОКОЛ, на який маємо дуже багато гарних та позивних відгуків.