Бібліотека

Три квасолинки для діабетика

 

Простий рецепт

Я вже неодноразово говорила про те, що квасоля показана для тих людей, хто страждає на цукровий діабет. А нині пропоную вам досить простий рецепт – три квасолинки для діабетика. Так, саме три квасолини, а не одна, не дві і не десять можуть нормалізувати рівень цукру хворого на цукровий діабет!

Цей спосіб перевірили на своєму досвіді наші зеленопланетяни в Херсонській області. Тож, візьміть три квасолини( довгенькі, не цукристі), замочіть увечері о 19.00 і нехай розмокають аж до 7-ї ранку. А тоді починайте їх ретельно розжовувати доти, доки вони не перетворяться на рідину, ніби на воду. Проковтніть і після цього упродовж трьох годин нічого не вживайте- не їжте, не пийте. А потім можете поснідати. Курс – місяць: якого числа почали, такого ж у наступному місяці й закінчіть. І ви відчуєте, як квасоля вам допомогла.

Медики не радять лікуватися квасолею – кажуть, вона важка для підшлункової залози і не покращить її гормональну функцію. Якщо ви будете вживати велику кількість квасолі, то, можливо, вона і завадить шлунку чи підшлунковій. А тут – три квасолини, це мікродоза. У гомеопатів є таке правило – подібне лікується подібним. І ось вони беруть маленькі дози ліків для боротьби з тяжкими хронічними недугами. Тож, і квасоля вилікує підшлункову залозу, поліпшить стан хворого на цукровий діабет, оскільки рівень цукру нормалізується! Спробуйте!

 

Наталя Земна