Бібліотека

Цілюща сила вільхи

Не кожна людина, на жаль, може відрізнити одне дерево від іншого пізньої осені, взимку чи ранньою весною, коли нема, ні листя, ні квіток, ні бруньок. Але розпізнати вільху можна легко за однією ознакою: навіть взимку на її гілках є шишки. Саме вони лікують від жіночих захворювань. Деревина у вільхи червоного кольору. Коли відколупати шматок кори, то побачите: всередині наче кров’янить. Вільха входить до складу одного з найкращих зовнішніх засобів «Зеленої Планети Земної» — мазі «ЦІЛЮЩОЇ».

Шишками вільхи жінки лікувалися споконвіків, коли й гадки не мали, що таке фіброміома, мастопатія, чи якась інша жіноча недуга. Застосовували шишки вільхи і в разі маткових кровотеч (зокрема післяпологових). Адже вільхові шишки — сильний кровоспинний засіб. При жіночих захворюваннях рекомендують використовувати не тільки шишки, хоч вони і мають найбільшу силу, а й додавати гілочки та кору із тоненьких гілок. Найчастіше готують 20% настоянку.

Візьміть 1 частину суплідь (шишок), або кори дерева. Залийте п’ятьма частинами горілки. Настоюйте 21 день. Вживайте по п’ять крапель, чотири рази на день.

Настої проти запальних процесів

Лікує дерево також будь-які запальні процеси (травматичні, вірусні, застудні). Усі шлунково-кишкові захворювання, особливо ентероколіти, дисперсії, запалення у кишківнику, проноси. Адже супліддя містять дубильні речовини, галову кислоту, флаваноїди та тритерпеноїди.

Ви можете легко приготувати такий відвар. Для цього візьміть 10 г подрібненої сировини, та залийте склянкою окропу. Потримайте 10 хвилин на слабкому вогні, або водяній бані. Настоюйте до охолодження. Вживайте по чверті склянки, три рази на день.

Так само готують відвар і з кори. Тільки застосовувати його потрібно по одній столовій ложці, три-чотири рази на день.

Шукаючи пояснення оздоровчій силі вільхи, вчені передусім помітили, що її деревина не гниє. Коли будували щось на воді, міст, або причал, то підпорки і нижню частину, робили саме з вільхи. Такі споруди стояли довго, були міцними і надійними.

Видів вільхи є багато: чорна, сіра, біла, клейка. Але всі вони мають один і той самий хімічний склад. Тож, звертатися за допомогою, можна до будь-якого з них.

Досвід «Зеленої Планети»

Лікарі «Зеленої Планети», у своїй багаторічній практиці, ретельно вивчали і досліджували вільху. Зокрема, брали кору з її тоненьких гілочок для лікування ран на ногах і виліковували варикозні рани. Та ще й такі, що взагалі не піддавалися лікуванню — сухі, незагоювані. Так у «Зеленій Планеті» виник чудовий рецепт мазі «ЦІЛЮЩОЇ».

Пам’ятка

До слова, хотілося б застерегти від поширеної помилки. Багато хто думає, що найстрашнішими є рани, з яких тече рідина, а сухі рани — це добре. Навпаки. Рани, що виділяють рідину є живими. Ранова рідина є ознакою того, що організм бореться. На них швидше відбувається грануляція, наростання м’язової тканини, а далі відбувається епітелізація, затягування шкіркою. Тобто, такі рани швидше лікуються. Люди, які намагаються будь-що висушити, припинити виділення ранової рідини, тим самим роблять собі лише шкоду. Це не сприяє загоєнню рани, а лише «консервує» її, що дуже затягує процес загоєння.

Будьте здорові.
Ваша Наталя Земна