Бібліотека

Відновлюємо сполучну тканину

Мені 78 років. На лівому тазостегновому суглобі розрослися хрящі. Лікарі сказали, що суглоб треба замінити. Кульгаю, нога болить. Потім ще одна болячка на хребті — не стало хрящів. Моїй дружині 75 років, у неї тромбофлебіт. Ноги сильно болять і мерзнуть. Лікується каштаном: 5 крапель на ч.л. води.

Філіпов В.Г., Кіровоградська обл.

Шановний пане Філіпов! Якщо на хребті не стало хрящів, а на тазостегновому (кульшовому) вони розрослися, це вказує на те, що у Вас порушена сполучна тканина. Щоб її відновити, «Зелена планета Земної» пропонує фітокомпозицію СПОЛУТКАН, яка налагодить приток крові, допоможе розсмоктатися зайвій сполучній тканині. Якщо сполучної тканини не вистачає, то разом із нашими засобами треба вживати колагени. Це продукти тваринного походження — ті, з яких варять, зазвичай, холодець. Але є колагени і в рослинах, наприклад у смородині чорній.

До схеми лікування, окрім СПОЛУТКАНА, входять обов’язково ВЕНОЛІК, ДІАМАНТ, ВАЗОНОРМ, НЕФРОЛІК. Таким чином ми допомагаємо налагодити сполучну тканину. 

Щодо Вашої дружини. В неї сильно болять і мерзнуть ноги через те, що не відбувається нормального кровообігу. Ваша дружина правильно робить, що лікується каштаном.  Він нормалізує консистенцію крові (розріджує кров), лікує тромбофлебіт і покращує кровообіг.

Наталя ЗЕМНА