Бібліотека

Вітаю співпрацю лікарів-онкологів і фахівців «Зеленої планети Земної»

Ще донедавна деякітяжкі захворювання забороняли лікувати фахівцям народної медицини. Тривалий час ми не мали права бачити і чути хворого на онкологію. Нас зобов’язували відправляти його винятково до медицини офіційної. Проте до «Зеленої планети Земної» завжди зверталосяпо допомогу багато такихлюдей. Пройшовши усі методи лікування, побувавши на операційному столі, вони залишаються сам на сам як не з хворобою, то з її наслідками. І відчайдушно шукають порятунку.

Для людини, котра пройшла кілька курсів хіміотерапії і отримала купу побічних ефектів, наші засоби є справжньою надією на відновлення функцій організму та запобігання подальшим рецидивам. Надихає те, що останнім часом такі хворі усе частіше звертаються до «Зеленої планети Земної» саме за порадою лікарів-онкологів.

Як приклад наведемо Харківський інститут медичної радіології, який проводить променеве лікування онкохворих з наданням хіміотерапії. Лікарі, котрі спостерігають цих хворих, відзначили легше перенесення призначених хімічних засобів, якщо пацієнти додатково приймають фітокомпозиції «Зеленої планети Земної». Не випадає волосся, знімається інтоксикація, швидше відновлюється робота печінки і нирок завдяки таким фітокомпозиціям з цілющих рослин, як ГЕПАХОЛ, ГЕПАХОЛ-2, ТОКСАН, ЗОЛОТНИК, НЕФРОЛІК. Вони ефективно допомагають організму відновити свої нормальні функції і додають сил у боротьбі з недугою.

Консультанти Здравниць «Зелена планета Земної» відзначають гарний результат застосування при пухлинних захворюваннях таких фітокомпозицій як БОЛІГ, БЛАСТИН, ТУМОРАН, АНТИНОДУМ, ФІБРОМАН, АДНЕКСАН. Завдяки силі таких цілющих рослин, як материнка звичайна, фіалка триколірна, шавлія лікарська, бузина чорна, гірчак перцевий, болиголов плямистий та багатьох інших вони допомагають організму людини долати хворобу.

Звичайно, такі серйозні і небезпечні захворювання необхідно лікувати під наглядом як лікарів офіційної медицини, так і фахівців «Зеленої планети Земної». І якщо лікарі-онкологи і фітотерапевти працюють разом заради спільної мети — здоров’я людини — таке співробітництво взаємовигідне, ефективне і є дієвою допомогою пацієнтам. Дає справжній шанс одужати і повернутися до повноцінного життя.

Наталя ЗЕМНА