Бібліотека

Вагітність

Коли зустрічаєш Мадонну,   жінку яка носить під серцем дитину то завжди подумки бажаєш їй, аби  вона виносила плід і благополучно сама  без зовнішньої допомоги привела у світ здорову дитину.

До нас у Зелену Планету інколи приходять жінки з побоюваннями, що не дуже добре жінка почувається, що  може бути викидень. В цьому випадку офіційна медицина звертає увагу на дітородні органи, особливо на матку. А народна медицина вважає, що викидень у вагітної жінки може бути через нездоровий  золотник,  – підшлункову залозу. Така маленька та залоза, але яка ж вона потрібна організму,  виконує функцію виробляє ферменти щоб добре перетравлювась їжа, щоб  не страждав від того кишківник, – отой корінь організму людського, який є ще й центром гормональної системи.  Якщо вона працюватиме нормально,  значить буде здорова жінка, її не нудитиме, в неї не буде токсикозу і ні в якому разі не буде викидня.

А щоб підшлункова залоза завжди була здорова, я раджу пастернак. Та й не тільки для жінок, а й для чоловіків, бо пастернак робить чоловіка, як кажуть,  неперевершеним.    2 столових ложки подрібнених корінців пастернаку  покласти в емальовану каструлю, налити туди 2 склянки холодної води і поставити на слабкий вогонь або на водяну баню на 15 хвилин потім зняти з вогню, настояти допоки прочахне, це  15-20 хвилин потім процідити і невеликими ковтками випити впродовж дня. І не буде вітрів у животі і вагітна буде спокійно спати.

Якщо у вагітної виникає нудота, і доходить  навіть до блювання, тоді у неї під рукою повинна бути ромашка,  висушена або ж меліса. Якщо це взимку,  то треба взяти 1 столову ложку сухої меліси лікарської, звечора покласти в термос залити 1 склянкою окропу, вранці процідити і вживати можна по чверті склянки  чотири рази на день,  а можна навіть і по півсклянки перед їжею за півгодини. А стосовно  квітів ромашки, то настій  дуже добре допомагає. Ромашку лікарську кладуть звечора в термос,  заливають двома склянками окропу,  вранці проціджують,  розділяють на з прийоми,  вживають  перед  їжею.

Останнім часом приходять вагітні жінки і скаржаться на те що вони дуже часто стають вночі мочитись, що в них виникають судоми у ногах. Тоді ми радимо брати корінь кульбаби,  парило звичайне і  кропиву дводомну. Треба брати дві столових ложки цієї суміші, залити звечора в термосі  трьома склянками окропу вранці процідити і вживати 3 рази на день перед їжею, а четвертий перед сном.

Щоб не було викидня то користуються калиною.      2 ст. ложки кори калини треба покласти в емальовану каструлю залити  2 склянками води, поставити на дуже повільний вогонь і нехай кипить під закритою кришкою хвилин 12-15. Зняти з вогню і нехай настоюється аж допоки прочахне. Потім процідити і невеличкими порціями випити впродовж дня.

Буває, що у вагітної жінки пропадає апетит. А нема апетиту – нема здоров»я. Тоді обов’язково радили їй якусь  приправу,  наприклад, гірчицю, бо знали, що  гірчиця дуже добре розігріває кров,  вона покращує апетит, отже вагітна жінка  буде здорова. Я також завжди раджу вагітним жінкам звертати увагу на шлунок,  коли немає апетиту, коли понижена кислотність, коли шлунок опущений, розтягнутий, атонія шлунку. Ось тут я б не радила вагітним жінкам вживати вівсянку, пити чай зелений,  пити чай з улюбленою м’ятою чи  мелісою, тому що коли в жінки вагітної опущений шлунок і їжак уповільнено перетравлюється, тоді  всі токсини підуть на печінку,  і їх там буде  так багато,  щоб печінка не зможе  з ними добре впоратися і все це,  відповідно, уражає плід.   А щоб вагітна жінка була здоровою, я  раджу вживати кашу пшоняну, але її дуже добре треба  розварити і не жаліти масла.  Якщо пшоно розімліло, якщо  додали туди масла, вершків, можна й жиру якогось,  тоді каша зовсім інший відтінок має і смак незвичайний. Вона дуже смачна,  тонізує шлунок, покращує   кровотворну функцію печінки,  покращує навіть зір.

Буває, що у вагітних жінок виникають виділення – білі, в такому випадку  негайно зверніться до лікаря, бо це не просто,  як кажуть молочниця, це –  вірусний запальний процес. І коли вагітна жінка виношує плід то ця інфекція не добереться до дитини,  захищеної дітородним органом – маткою. А при пологах інфекції віруси передаються дітям. Аби уникнути цієї проблеми, в «Зеленій Планеті Земної»  є чудовий засіб – Уросепт.