Бібліотека

Вода – дар Божий

Маємо нині сумну картину.  Замість того, щоб отямитися, берегти водні ресурси, очищати річки та озера, джерела, насаджувати водозахисні лісові смуги, ми далі нищимо природу, в тому числі й запаси води. Не замислюючись над наслідками, забруднюємо водойми. Малі річки по всій Україні  перетворили на смітники. Закидали сміттям джерела. Наші діди й прадіди завжди берегли джерела, як дар Божий. Щоб кожна людина, яка прийде до джерела, могла напитися чистої води.

Чому нині ми забуваємо святу науку батьків? Чому забуваємо про те, що вода необхідна кожній людині ( і бідній, і багатій), як кисень. Сьогодні  немало захворювань у людини від недостатнього насичення організму водою. Приміром, вона здатна загальмувати ( або навіть вилікувати) будь-який процес розвитку багатьох хвороб. Вода лікує алергію, астму, гіпертонію, підвищений рівень холестерину, а це значить – атеросклероз, передчасне старіння, навіть хворобу Альцгеймера, біль у спині, головний біль, ожиріння, депресію і багато інших захворювань. Зважимо й на такий момент: хіба можна дати ліки без води? Якщо ви навіть випили ліки без води, то вони не зможуть інтенсивно всмоктуватися, а відтак не діятимуть на повну силу на організм. Отже, вилікувати те чи ніше захворювання будь-якими ліками без води просто неможливо.

Всім лікарям світу відомо, що другою причиною швидко смерті, після відсутність кисню, є зневоднення організму, а основою доброго здоров’я – достатня насиченість організму водою. Тож, не забуваймо про воду!

Наталя Земна