Бібліотека

Якщо не гоїться

Тріщини шкіри, куточків рота, нариви, подряпини, які довго не загоюються, виникають унаслідок захворювання підшлункової залози та початкової стадії цукрового діабету. Тож, терапія має бути комплексною. Необхідно лікувати підшлункову залозу і проводити зовнішні процедури.

А ще – застосовувати лікарські рослини, робити з них компреси, примочки, ванночки та обтирання.

Ліки із яблука

При тріщинах на п’ятках, губах, молочних залозах помічним будуть яблука: яблуко дрібно нарізати і варити в молоці, доки воно не розвариться на кашку. Накласти її товстим шаром на тріщини, накрити марлевою пов’язкою. Тримати 30 хвилин. Процедуру повторювати через день.

Ліки із кори верби

Одну столову ложку подрібненої сировини залити склянкою окропу, гріти на слабкому вогні 20 хвилин. Робити компреси на нариви.

Ванночки з суміші рослин

Якщо у людини є тріщини на п’ятках, рекомендую теплі ванночки зі звіробою та нагідок лікарських. 2 ст. ложки подрібненої трави звіробою і 1 ст.ложку подрібнених квіток нагідок змішати, залити 1 л окропу, настояти 2 години. Процідити, використовувати для ванночок.

Настій шавлії

Тріщини в куточках рота добре протирати таким настоєм: 1 ч ложку подрібненої шавлії залити 0,5 склянки окропу, настояти до охолодження. Робити примочки, протирати уражені ділянки.

У Здравницях «Зеленої планети Земної» ви можете також придбати фітокомпозиції, які допоможуть швидше загоїти ваші рани. Як я вже зазначила вище,  якщо у вас виникають ці зовнішні прояви, перш за все, треба лікувати підшлункову залозу. Тож, до ваших послуг ДІАМАНТ, ЗОЛОТНИК, ГЕПАХОЛ. Для зовнішнього застосування – крем АЛЬБА, рідина ПОРЯТУНОК, РЕПАРАНТ, САНАТ, крем ЦІЛЮЩИЙ.