Бібліотека

Якщо у людини відкладаються солі

Якось під час прийому у Білій Церкві одна жінка принесла мені примірник газети «Зелена планета» 12-літньої давнини. Газета була вже стара, потерта, видно, що пройшла багато читачів. А в ній стаття: «Якщо у людини відкладаються солі». «Всі мої знайомі, родичі, друзі прочитали цю газету і вона переходила із хати до хати, із рук в руки. Дуже мучать ті солі багатьох. Особливо гострі болі в осінній та зимовий період. Я сама, – каже, була, наче засолена сушена риба. Не могла голови повернути – боліло в шиї, спині, плечах. Боліла голова, тиск постійно високий. До кого з лікарів не зверталася, всі констатували – у вас інтенсивне відкладення солей. І тут, ніби підслухавши мою біду, отримала газету «Зелена планета», а в ній стаття, як рятуватися у таких випадках». Жінка попросила ще раз повторити цю інформацію, бо це дуже потрібно тим, хто страждає на відкладення солей.

Почну з того, що для подолання хвороби необхідні терпіння і мужність. Я про це не втомлююся повторювати. Бо поважаю людей, які знайшли в собі мужність боротися із недугою. Виводити солі – справа не одного дня, або тижня. Часом лікуватися доводиться і рік, і півтора, і два роки. Були в моїй практиці випадки, коли хворі лікувалися майже три роки. Отже, від чого в організмі людини виникає надлишок солей? Причин багато. Насамперед, солі надходять в організм із їжею, водою. А особливо якщо вода надто мінералізована. Здоровий організм засвоює стільки солей, скільки йому потрібно для нормального функціонування, а надлишки виводяться. Якщо ж у людини порушений сольовий обмін, то організм не здатен вивести надлишки і вони відкладаються у «зручних» для них місцях. Наприклад, якщо у людини виникла травма і ось туди негайно поспішають солі для того, щоб зашпаклювати пошкодження. Ніби вправний господар, який робить ремонт у квартирі. Ось саме так організм дбає про те, щоб травму залагодити. Тобто, зашпаклювати солями.

Мені дуже приємно отримувати листи пацієнтів, котрі розказують, як здолали цю хворобу з допомогою рецептів та порад нашої «Зеленої планети». Багато людей уважно прочитали і навчилися робити домашній аналіз на солі, про який я розповідала. Читачі кажуть, що визначили самі, а потім віднесли сечу в лабораторію поліклініки і результати точнісінько збігалися. Сьогодні ще раз поговоримо, які різновиди солі мають властивість відкладатися в нашому організму, які недуги це спричиняє, і, звісно, як хворобу лікувати: вивести сіль і бути здоровим.

БІЛІ СОЛІ, ЛУЖНІ

Викликають остеохондроз. Якщо в організмі велика кількість білих, так званих лужних солей, до яких належать карбонати, які схожі на борошно, то це можна побачити, коли ми їх виводимо. Фосфати, схожі на скляні палички – рівні однакові. І ще є трипельфосфати. Формою вони схожі на кришку труни. Ці солі в народній медицині вважаються легкими і відкладаються у верхній частині людського організму. Трапляється таке зокрема від частого, незбалансованого харчування. Мені доводилося спостерігати кілька сімей, які мешкали у відносно благополучному районі. Вода там не мінералізована, м’яка, добра. Але солі відкладалися у всіх членів цих родин. І всі вони страждали від остеохондрозу. Коли почала досліджувати причину, з’ясувала, що ці люди захоплюються рибальством і в сім’ях споживається дуже багато риби – вареної, смаженою, в’яленої, засоленої. А внаслідок цього виникла фосфатурія. Тобто, в організмі відкладалися фосфати. Ті, які схожі на борошно. Вони такі, без форми. Якщо ж у людини відклалися білі солі, вона сама може відчути, що у неї остеохондроз. Голова важка і болить, у шиї тріщить, і плечах болить, руки вночі терпнуть, болить спина і хребет. Порушується притік крові до мозку і ускладнюється відтік до лімфи. Людина хоче остеохондроз вилікувати негайно. Що ж вона робить? Замість того, щоб змінити харчування, звернути увагу на те, як працюють нирки, з’ясувати який сольовий обмін порушений, вона насамперед, звертається до масажиста. Але масаж лише зрушує солі, переганяє їх в інше місце. А сама хвороба залишається. І починає вже боліти не в шиї, а, скажімо, в плечах чи в кісті рук, або поперек. Отже, передовсім, треба подумати як вивести солі. Для того, щоб вивести лужні солі, треба налагодити роботу нирок. І зробити це не важко. Головне – мати бажання.

Ви, мабуть, пригадуєте, як в минулі роки взимку ми всі пили чай із груші.

Брали гілочку груші – 10-12 сантиметрів, подрібнювали її, клали в чайник, наливали воду і варили чай хвилини 5-10. А потім настоювався той чай і пили по склянці тричі на день.

І скільки ж листів ми отримували і в газету «Зелена планета», і на радіо з подяками про те, що в домашніх умовах звичайною гілочкою груші виводили лужні солі і їм ставало набагато краще. Спочатку такі хворі сердилися, обурювалися. Мовляв, поки не лікувалися – боліло. Але не так сильно, терпіти можна було. Та на перших етапах лікування біль посилювався, руки вночі терпли ще більше, боліло в ділянці серця, боліла голова, тиск підвищувався. Але це саме і був той відчайдушний початок лікування, налагоджування сольового обміну в організмі, щоб він був. Я думаю, що ми також і цього року візьмемося за те, щоб налагодити сольовий обмін і почувати себе добре. Бо ж так хочеться, щоб всі ми рухалися, щоб нічого не боліло і від того було радісно на душі.

Коли почався процес видалення солей, радимо робити аналіз сечі. Вранішню сечу відстояти добу, і на наступний день вранці подивитися її. А там дуже добре видно який же з’явиться осад. У декого сеча була біла, як молоко. Коли відстоювалася, шар осаду на дні банки сягав товщини пальця. Це були карбонати. У інших сеча була каламутна, створювалася така собі хмарка – це слиз у сечі. І потім випадав осад. Спочатку не видно – сеча прозора, а потім, коли викристалізовуються солі, ось саме тоді і видно – не так, як в першому випадку. Якщо осаду менше і в ньому поблискували маленькі кристали – це були фосфати. Якщо осаду ще менше і в ньому проглядалися більші кристали – це і були трипельфосфати.

Крім чаю з грушевих пагінців, ефективні також ліки з дикої моркви.

Готувати їх так: один зонтик подрібненої дикої моркви, це насіння недозріле, залити склянкою окропу, настояти і пити по чверті склянки впродовж дня.

Таким чином лікували не лише остеохондроз, а й нирки, катаракту. Бо настій дикої моркви очищав не тільки суглоби, а й кришталик ока. Водночас допомагав ниркам добре працювати і налагоджувати лужний сольовий обмін в організмі. І, звичайно, фітокомпозиції нашої Здравниці «Зелена планета Земної». Для лікування остеохондрозу ми завжди радили лікувати нирки і давали НЕФРОЛІК. А до того – ХОНДРОЛІК, щоб вивести солі. І якщо вже боліли суглоби, то давали АРТРИТАН аби усунути запалення у суглобах. І навіть коли боліли суглоби, від того, що пили чай із груші – також допомагав АРТРИТАН, а ще допомагав місцево САНАТ, яким натирали ті хворі суглоби, які боліли.

УРАТНІ СОЛІ

Найчастіше відкладаються у нижніх кінцівках і спричиняють захворювання, яке називається – подагра. В буквальному перекладі – капкан на ногах. В деяких місцевостях у людей більше відкладається уратних солей. Скажімо, якщо сім’я полюбляє м’ясо, якщо споживає рослинну їжу, багату на кислоти – яблучну, лимонну, бурштинову і особливо щавелеву. Якщо у людини утворюються подагричні відкладення – у неї болять ноги від колін до низу. Бо найчастіше уратні солі відкладаються в колінах, гомілкових суглобах, у суглобах стопи. Ноги набрякають, не вміщаються у взуття, болять під час руху і біль буває доволі нестерпний. Вночі, коли людина у ліжку, такі ноги теж не дають спокою, печуть, особливо підошви. Хочеться знайти прохолодне місце, аби остудити хворі ноги і вгамувати біль, який спричиняє сольові відкладення. Якщо розглядати солі сечової кислоти, урати, які виходять із сечею, то під мікроскопом побачимо калейдоскоп із бурштинових фігурок. Вони можуть бути схожі на листочки, квіточки, хрестики, ромбики, різноманітні інші фігурки – яскраві, блискучі, красиві. Буває, в організмі настільки порушений сольовий обмін, що лікарі ставлять діагноз – сечокислий діатез. Настільки організм перенасичений уратами, солями сечової кислоти, що вони вже не вміщаються у нижніх кінцівках і починають шукати місця для відкладення вище. І знаходять його на кистях рук – тоді пальці стають бугристими, сольові ущільнення утворюються на суглобах пальців, починаючи із верхніх – від нігтів і далі до основи. Коли дивишся на такі руки, то точно знаєш – у людини подагра.

Подагричні, тобто уратні солі, відрізняються від солей білих тим, що дуже щільні, відкладаються гулями, шкіра тісно облягає таку гулю, натягнута і блищить. Людям, хворим на подагру, ми радимо пити спориш. Але водночас попереджаємо, що спориш слід вживати дуже обережно, як, до речі, і хвощ польовий, який підранює нирковий епітелій і може викликати гематурію. Тобто, з’являється кров у сечі. Найкраще вживати спориш у суміші із іншими травами. Чимало хто користується нині досить популярними ліками із рослин. Тобто, рецептом саме «Зеленої планети».

Отже, беремо дві частини листя смородини чорної, дві частини суниці лісової або городньої і одна частина споришу. Столову ложку подрібненої суміші трави споришу, листя суниці і смородини заливаємо склянкою окропу і настоюємо півгодини. А потім вживаємо по чверті склянки впродовж дня. Такі ліки треба вживати 3-4 тижні.

Обов’язково щотижня треба робити аналіз сечі. Можна в домашніх умовах подивитися. Уратні солі осідають на стінки банки, виблискують, схожі на терту цеглу червону, можуть бути жовті, червоні і навіть темночервоні. Або звернутися до поліклініки. Потім можна зробити перерву на тиждень і далі продовжити лікування. І таким чином працювати в тому ж напрямку допоки не стане осаду в сечі.

Солі уратні більш тверді, ніж фосфатні. І тому починають виходити з організму не через тиждень після лікування, а трохи пізніше – через два-три тижні, поки сила рослини зрушить їх з місця відкладення. Уратні солі утворюють камінці. Це каміння довгасте, як, скажімо насінина дині, огірка. А й може бути більшою – як насінини кавуна. Коли з організму виходять уратні камінці, то спричиняють біль, часом дуже сильний, тому що поверхня у них не гладенька, а вся ніби в голочках, як їжачок. І коли проходять по сечоводу, то подразнюють стінки, роздряпуючи їх. Іноді навіть може з’явитися кров або сеча із кров’ю. В народі вихід уратного камінця порівнюють із пологами. А особливо у чоловіків. Чоловіки такі «пологи» переносять значно складніше ніж жінки. Це не лише тому, що жінки терплячі. У жінки уретра значно коротша і камінець виходить швидше. В Здравниці «Зелена планета Земної» для лікування подагри є засіб, який так і називається ПОДАГРИН. Але ж не забувайте, що треба вживати НЕФРОЛІК для лікування нирок і ПОДАГРИН – для виведення уратних солей.

ОКСАЛАТИ

Ці солі відкладаються по всьому організму – в суглобах, м’язах, в судинах, кістках. Тобто, уражають увесь організм. Ці солі трохи темніші від уратних, за формою схожі на конверт, якщо дивитися на них під мікроскопом. Оксалатні солі – найтвердіші. Виводяться вони довго і оксалатний сольовий обмін налагоджується важко. Лікуватися необхідно тривалий час. Оксалатні солі утворюють камінці, схожі на відшліфовану гальку морську, розміром із сірникову голівку, як конопляна насінина. Якщо людина лікується і виводить солі, то камінці можуть виходити навіть цілими. І, хоч як не дивно, такі камінці виходять відносно легко, безболісно, тому що маленькі відшліфовані, хоч і тверді. Вони вискакують із організму. Оксалатний камінець настільки твердий, що його не розіб’єш ні молотком, ні обухом, ні сокирою. Можна хіба що розрізати стоматологічною бормашиною.

Наша природа надзвичайно багата лікувальними рослинами і навіть такі тверді солі та камінці, як оксалати не страшні, якщо ми знаємо, що застосувати. Наші пращури добре знали, що вуса винограду, також гілочки і молоде листя виведуть оксалати із організму. Для цього готувати ліки і нас навчили. Запам’ятайте такий рецепт: чайну ложку подрібнених виноградних вусів залити склянкою окропу, настояти 30 – 40 хвилин і пити по чверті склянки 4 рази на день.

Такі ліки виводять оксалати із організму, лікують нирки і сечостатеву систему. А в Здравниці «Зелена планета Земної» є ОКСАЛАН, який вживають при оксалатних відкладеннях, разом із НЕФРОЛІКОМ, АРТРИТАНОМ — якщо болять суглоби, СУДИННИКОМ — якщо треба налагодити кровообіг та пролікувати судини. Ось саме так у «Зеленій планеті Земної» лікується відкладення солей та налагоджується сольовий обмін, щоб не утворювалися камінці. А особливо коралові камінці, які складаються з кількох видів солей.

Отже, бажаю вам, щоб у кожній хаті, у кожній домівці була газета «Зелена планета Земної» і щоб завдяки нашим рецептам та порадам всі були у родині здоровими.

Ваша Наталя Земна