Бібліотека

Ярослав Долепа: «У коліні зникли… шипи», м. Львів

(Консультант «Зеленої Планети Земної»)

16-річного Богдана поболював суглоб у коліні. Не звертав уваги. З кожним днем біль посилювався. Хлопець терпів і продовжував займатися фізкультурою, ганяти з ровесниками м’яча. Так тривало понад два місяці.

Прокинувшись одного дня, Богдан раптом відчув, що не може ані стати на ногу, ані розігнути її в коліні. Суглоб страшенно болів і набряк. Юнак ледь дошкутильгав до лікарні, де його мама працює операційною медсестрою. Рентгенівські знімки показали: у коліні виросли два гострі шипи, а суглобова сумка наповнена рідиною. Лікарі пропонували операцію.

Мама хлопця знала, які це може мати наслідки. Надивилася в лікарні на таких пацієнтів. Пригадує, одній дівчині коліно невдало оперували двічі. Але вона так і не стала на ногу, – готували до третьої операції. Навчена гірким досвідом на своїх пацієнтах, мама хлопця звернулася в «Зелену планету».

Я рекомендував Судинник, Оскар, Артритан, Асцитан. Суглоб хлопець натирав Санатом та Порятунком. Після початку лікування юнак не приїжджав до мене місяць. А одного дня відчиняються двері, і заходить усміхнений Богдан: «Спасибі за лікування, Ярославе Павловичу. Я позбувся шипів і набряків у колінному суглобі. Біль вщух. Хірург сказав, що операція вже не потрібна».

Дізнавшись, що юнак одужав за допомогою траволікування, хірург зробив великі очі: «Скільки пацієнтів з такими патологіями я прооперував, а не чув, щоб трави вилікували від наростів у коліні. Дивина!». Мама Богдана так зраділа, що син одужав, що порадила своїй співробітниці (також медсестрі) лікувати в «Зеленій планеті» доньку (у дівчини – проблеми з роботою внутрішніх органів, а хімічні препарати не допомогли).

Ще приклад. Прийшла до нас 65-річна жінка і скаржиться: «У мене на щитовидній залозі – вузол завбільшки 2,5 сантиметри. Він стискає горло, і я задихаюся. Хімічні препарати безсилі. Ендокринолог сказав: вузол надто великий, тому врятує лише операція. Яка там операція в моєму віці?! До того ж, у мене тахікардія та аритмія серця».

Спочатку я порекомендував жінці Стенокард, Неврозан, Струмін, Антинодум, Імунат. Хвора почала почуватися набагато краще. Потім почергово застосовувала Струмін з Болиголовом, Струмін з Тумораном. Через кілька місяців ультразвукова діагностика показала: вузол на щитовидній залозі спочатку набагато зменшився, а невдовзі розсмоктався.

Ендокринолог зрадів: «Прекрасні результати показала діагностика. Скоро одужаєте. Продовжуйте пити медикаменти, які я вам виписав». На жаль, пацієнтка  побоялася зізнатися ендокринологу, що виписані ним хімічні препарати вона не купувала, а лікувалася в «Зеленій планеті». Коли жінка одужала, то почувалася окриленою і щасливою.

А в мого родича на животі з’явилися червоні плями. Я запропонував траволікування. Однак чоловік навідріз відмовився: «В силу трав не вірю. От хімічні препарати – інша справа! Хочу одужати вже і негайно». 

Звернувся той хворий у поліклініку. Лікар поставив діагноз: «лишай» і виписав… лікувальний шампунь за 70 гривень. Буквально через дві години після першого змащування шкіри шампунем плями у родича збільшилися і почервоніли. Повисипало на плечах, шиї та обличчі. Чоловік так налякався, що відразу зателефонував мені: «Ярославе Павловичу, рятуйте. Страшно на людях показатися. Все тіло – в червоних плямах. Буду лікуватися ліками Земної скільки треба, лише б одужати». Я порекомендував Вірусан, Вазонорм, Неврин і мазь Альбу. Родич змастив шкіру Альбою – і зі страху щокілька хвилин дивився, чи лишай, бува, не почервонів ще більше, як було після хімізованого шампуню. Як же чоловік здивувався, коли плями на тілі почали зникати вже першого дня лікування травами. А ще через тиждень шкіра стала чистенькою, – лишаю як не було.

Одна жінка за допомогою природних засобів вилікувалась від фіброзно-кістозної мастопатії та 5-сантиметрової кісти на яйнику. Лікарі навіть робили жінці уколи в живіт. Але це не допомогло. Пацієнтку готували до операції. Налякавшись, вона звернулася до нас, незважаючи на те, що в силі трав сумнівалася. У розпачі мовила: «Ярославе Павловичу, як одужаю, то за Наталю Земну і за вас молитися буду».

Я рекомендував хворій Гепахол-2, Болиголов, Аднексан, Фіброман, Мастоден. За три місяці лікування кіста зменшилась на два сантиметри, ще через два місяці повністю розсмокталася.

Одужавши, жінка так зраділа, що привела до нас 13-річну доньку та чоловіка. У дитини обличчя було у прищах. За допомогою Гепахолу, Гельміну, Гастротону, Гемосану, лосьйону Лана і мазі Сонечко шкіра швидко стала чистою.

Ще один приклад. У трирічного хлопчика були дуже розширені сечоводи, опущена нирка, нетримання сечі. Яких тільки медичних центрів батьки не оббивали пороги, до яких тільки лікарів не возили дитину, – все марно. Хлопчика готували до операції. Батьки так налякалися, що приїхали до нас всією сім’єю (тато, мама, бабуся, дідусь). Я порекомендував Цистан, Тримник, Гломеран, Уросепт. Коли через місяць сечовід у дитини звузився, батьки сказали, що лікуватимуть сина тільки ліками Земної, аби не уникнути операції.

До речі, деяких хворих насторожує назва такого засобу з трав, як Болиголов. Адже так називається отруйна рослина. Однак до складу Болиголова входить не одна, а з багато цілющих лікарських рослин. Це унікальні, універсальні краплі з трав без побічної дії. Болиголов рятує від вузлів на всіх внутрішніх органах (щитовидній залозі, матці, лімфовузлах).  

Лікування Болиголовом дає добрі результати при аденомі простати, фіброзно-кістозній мастопатії, хворобах шлунково-кишкового тракту. Важливо чітко притримуватися дози (не перевищувати її), тобто пити по 5 крапель 4 рази на день до вживання їжі.

Всі засоби з рук живої природи важливо застосовувати дозовано, лікуватись під наглядом консультантів «Зеленої планети». Рослини збираються в екологічно чистих місцевостях. А краплі з них проходять лабораторний контроль на якість. Тому вони безпечні, без побічних дій та ефективні в лікуванні.