Бібліотека

ЗДОРОВ’Я ЖІНКИ НАВЕСНІ

Трохи часу залишилося дочекатися до цвітіння липи. То готуйтеся жінки – вам треба буде зібрати квіточки із приквітниками для того, щоб пити чай. Якщо ви будете пити чай із квітів липи – столова ложка на склянку окропу заварили, чай випили, а залишок, який є на дні – за деякий час із нього утворюється слиз. То  це найкраща природна маска для обличчя. Так що не пропустіть. Липа цвіте тиждень! За цей час треба зібрати липу. Але не дай Бог після дощу. Тому що вона почорніє і не буде допомагати. Також із чаю з липою можна робити полоскання ротової порожнини. А квіти збирають для того, щоб лікувати всі легеневі захворювання. Адже липа дуже добре знімає запалення із бронхів, легенів.

Але хочу звернути увагу жінок і на акацію. Залишилось не так багато часу до цвітіння акації. Кажуть – акація білим цвітом відкриває двері в літо. Тож, зелені листочки та квіти збираємо, кладемо в банку доверху. Заливаємо горілкою, потерти туди лимон із шкіркою. Це буде настоянка для натирання хворих ніг із венами. Якщо жінка  буде змащувати свої хворі ноги цією настоянкою, то через місяць-два сині вени просто зникнуть.

Вже незабаром жінки після зими скинуть чоботи і там може виникнути мозоль. А він же може сісти на нервові кінцівки і такий же болючий, що доторкнутися до нього просто неможливо. І ось люди шукають порятунку. А в нас у «Зеленій планеті» є така мазь, яка називається ЦІЛЮЩА. Треба поставити ноги із болючим мозолем у теплу воду, покласти туди соди – розпарити його, потім покласти наш ЦІЛЮЩИЙ КРЕМ, приклеїти марлею і ходити так. І вже за тиждень людина не буде відчувати того тяжкого болю.

Щодо шпори. Ми радимо НЕФРОЛІК,ПОДАГРИН для того, щоб вивести солі уратні. І АРТРИТАН для того, щоб усунути запальний процес у п»яточному суглобі.

Наші бабусі-прабабусі дуже дружили із природою. І коли вони йшли жати жито, або коли займалися солінням, вони знали, що жінка, коли у неї місячні, не мала права цього робити. І тоді вони шукали такі жовті квіти – жовте зілля і брали – столову ложку на склянку окропу заварювали і випивали чай. Допоки вони  пили цей чай – місячних не було. Закінчувалися жнива – жінка припиняла пити цей чай і йшли нормальні місячні. Як же вони вміли відчувати свій організм в поєднанні із природою!  Так наші мудрі пращури зналися на травах і передавали свої знання наступним поколінням.

Знали наші бабусі і прабабусі про цілющі властивості бузку. Його можна збирати, сушити. Але сушити квіти потрібно окремо від листочків. Листя треба сушити для того, щоб лікувати всі запальні процеси суглобів. Можна робити настоянку із листочків. Листя бузку можна поєднувати із листям верби – дві частин бузку, дві частини верби ( по дві столових ложки) і одна столова ложка лаврового листа. А ще додати туди 50 грамів камфорного спирту, маленький стручечок перцю. Виходить унікальне розтирання!

Ми зараз стоїмо на порозі весни. І  для нас, жінок, найголовніше – зустріти її здоровими, сильними і не виснаженими після хоч і непрохолодної, але зими. Коли є температура і коли дають багато антибіотиків, то печінка так страждає. Рештки антибіотиків же засідають у печінці. Вона ж тією кількістю не може справитися із тими хімічними препаратами. Вони застоюються у печінці і тоді це вже гниле озеро крові. В природі є дуже багато засобів, якими можна почистити печінку. Насамперед, трав. Парило звичайне, з нього треба пити чай. А ми у «Зеленій планеті» даємо ГЕПАХОЛ. Туди входять і грицики, парило звичайне, безсмертник піщаний. Тобто всі ті трави, які лікують печінку. Такий же склад трав входить і в наш ГЕПАХОЛ-3, який ми даємо при паразитах і при катаракті.

Багато говорять і про чистотіл. Але чистотіл чистить тіло. Хто візьме його невміло і скуштує жовтий  сік – той отруїться навік – кажуть у народі.  Чистотіл має 20 алкалоїдів. Тому я не раджу вживати чистотіл. Тому що є набагато більше цілющих рослин і зовсім нешкідливих.

І ще один цікавий рецепт для жінок. Коли зацвіте груша – мерщій до неї!  Збираємо листочки, висушуємо їх. Збираємо також небагато квітів. І ось столова ложка подрібнених квітів та листя – столова ложка на склянку окропу, заварили, настояли годину і по чверті склянки чотири рази на день.  І якщо жінка буде приймати такий чай, в неї не буде тріщати у шийному відділі, не болітиме спина, не буде підвищуватися тиск. А у нас є ХОНДРОЛІК, який лікує остеохондроз. НЕФРОЛІК даємо також. Для того, щоб нирки виводили солі.  А якщо з’явилися кісти на нирках, то ми даємо КІСТОЛІК і даємо ГЛОМЕРАН. І впродовж двох місяців кісти, кістозні утворення  зникають.

Ну а якщо  у цей перехідний період після зими відчуваєте нежить, з’явився кашель, пропоную всім наш ЛЕГНЕВИЙ БАЛЬЗАМ, чудовий препарат. Ми його робили для маленьких дітей до одного року. Але він так сподобався всім дорослим, що зараз він прямо нарозхват. І входять туди дуже прості трави – алтея лікарська, мати-й-мачуха, примула, тобто першоцвіт весняний і медунка. Як же я люблю цю рослину! Вона лікує всі легеневі захворювання і на латині називається Pulmonária. І за що я ще поважаю цю рослину –  за те, що вона чистить кров і рятує всі кровотворні органи. Тобто якщо у людини навіть лейкемія – поспішайте до медунки!

Тож, ніколи не хворійте! А якщо не дай Боже, щось трапилося – приходьте до нас, ми обов’язково оглянемо, надамо корисні поради і запропонуємо наше комплексне природне лікування!