Новини

Червнева конференція на Поділлі

23-24 червня зеленопланетянська спільнота зібралась у Кам’янці-Подільському поділитись досвідом своєї роботи у Здравницях. На нинішній, 34-й конференції, обговорювали важливе для здоров’я українського народу питання: «Профілактику й лікування захворювань репродуктивної системи». Понад сімдесят працівників 35 Здравниць із 31 міста України не лише продуктивно працювали на засіданнях, а й попри незвичайне як для літа похолодання, ознайомились з рослинністю околиць міста і здійснили чудову подорож мальовничим руслом Дністра.

Розпочали конференцію з традиційної молитви і вступного слова Наталі Земної. Зокрема, очільниця «Зеленої планети Земної» зазначила:
«Ми вже вдруге зібрались у цьому ошатному містечку, яке не лише українців, а й увесь світ вражає своєю красою і глибиною нашої історії. «Зелена планета» в цьому році святкує своє 20-річчя. За цей час через руки її консультантів і лікарів пройшло понад мільйон людей, котрі потребували нашої допомоги в оздоровленні своєму і своїх дітей. Від ліків ми перейшли до фітокомпозицій, від аптек – до Здравниць, наша мережа поширилась на всю Україну.

Та нині відбуваються такі історичні події, зміни в державі, Міністерстві охорони здоров’я, склались такі соціальні умови, що постає питання, чи буде й у якому вигляді «Зелена планета» надалі. І чи буде народна медицина загалом.

В цьому році я об’їхала багато країн – від екватора до Півночі, зустрічалась з лікарями понад 50 країн світу і відчула, що траволікування дуже потрібне. Але зараз нам створили дуже складні умови для роботи. Зокрема, МОЗ, в якого ми раніше були «під крилом» і яке видавало нам ліцензії і дозволи для роботи, відмовилось від цієї функції. Пройшла така реорганізація офіційної медицини, що людям нашим стражденним її допомога не дуже доступна, і якщо поглянути правді у вічі – не дуже вона й ефективна, особливо в лікуванні хронічних захворювань. Саме цим покликана займатися народна медицина. І люди, які не можуть витрачати величезні кошти на ефективну офіційну діагностику та закордонні медичні заклади, знайшли стежку до нас.

Нещодавно на міжнародній конференції в Казахстані «Класична та комплементарна медицина, медичний туризм, зелені технології», на якому зустрілися представники 42 країн, я побачила, що народна традиційна медицина успішно існує в світі. Шанують її та лікуються і китайці, і японці, і узбеки, і корейці, і всі інші. Гідним і одним-єдиним представником на цьому заході від України саме з фітолікування була тільки наша «Зелена планета».

Нами захоплюються, нас потребують не тільки в Україні, не тільки на нашій землі, а й в усьому світі, бо такого процесу немає ніде, щоб охоплював увесь шлях від самого початку – висівання насіння, вирощування рослин, збору дикорослих рослин – і до перетворення їх на фітокомпозиції та призначення пацієнтам індивідуального комплексного лікування. Це єдине таке монолітне перспективне підприємство на теренах України. Багато закордонних фахівців готові в нас навчатися, подивитись, як ми вивчаємо природу. А її мабуть ніхто так не знає, як ті, що працюють у «Зеленій планеті»!

На конференції було багато цікавих виступів фахівців-зеленопланетян.
Людмила Бабіна (Сєвєродонецьк) представила доповідь «Причини порушень та методи відновлення репродуктивної системи». Оксана Григоренко (Кам’янець-Подільський) презентувала «Вплив фітотерапії «Зеленої планети Земної» та гірудотерапії при захворюваннях репродуктивної системи (при безплідді)». Темою доповіді Вадима Шлапака (Рівне) було «Здорове харчування», Марії Іванової (Конотоп) – «Про раціональне харчування». Анна Василишин (Львів) представила «Діагностування та лікування гострого циститу», Ольга Доля (Шостка) – «Рослини проти мікробів».
Товариство, як і завжди, з цікавістю і увагою слухало Наталю Земну: розповіді про рослини, застосування фітокомпозицій, лікування хвороб, дивовижні зцілення пацієнтів.

В околицях Кам’янця-Подільського біля Дністра зеленопланетяни пройшли майстер-клас з місцевої рослинності. Швидко назбиравши великий букет трав, Наталя Земна розповіла дуже цікаву історію про євшан-зілля (полин однорічний), що повертало пам’ять про батьківщину людям, яких дітьми полонили й завезли на чужину половці. Почули зеленопланетяни про особливості заспокійливої дії собачої кропиви та м’яточника чорного, про здатність лікувати туберкульоз звичайнісінької білої дикої айстри, яка росте цілими полями і вважається бур’яном. Ознайомилися з властивостями та особливостями застосування у лікуванні нетреби звичайної, подорожника великого, парила звичайного. Всім запам’яталося, як відрізнити отруйний болиголов від схожих безпечних рослин: він пахне мишами, і його стебло, наче поплямоване кров’ю, нагадує людям про небезпеку. На болиголов дуже схожа бугила лісова, проте в неї морквяний запах, її стебло чисто зелене і ребристе.
Те, що побачили на власні очі, запам’ятається надовго! Багато хто, мабуть, скористається порадою Наталі Петрівни: збиратиме рослини, робитиме з них гербарій, уважно роздивлятиметься й сумлінно вивчатиме.