Новини

Хочете дотримуватися посту, але не уявляєте свого життя без м’яса? Їжте горох

У православних християн (а більшість українців сповідують саме цю віру) наразі триває Великий піст. Він найсуворіший з усіх постів, адже основне його завдання – підготувати людину до Великодня – одного з найголовніших свят віруючих. І хоч піст – це зовсім не дієта, проте саме харчові обмеження найчастіше завдають нам найбільше проблем, бо якщо невміло організувати свій раціон, можна завдати організму шкоди.

Усім нам відомо, що найперше піст передбачає виключення з нашого столу продуктів тваринного походження, які є основним джерелом білка для людини. Цей елемент є головним будівельним матеріалом для організму. Його нестача може призвести не лише до багатьох порушень, як от гормональний збій, анемія, чи сповільнення метаболізму, а й до серйозних проблем, зокрема до загострення хронічних хвороб. Як же тоді поповнити нестачу білка, якщо не вживати м’яса?

А ось тут варто згадати, що й у рослинному світі є чимало культур, які є джерелом білка. Просто знахідкою для постуючих є горох. Крім білкової складової, в ньому також міститься крохмаль, натуральні цукри, жири (насичені жирні кислоти), клітковина. Багатий горох на бета-каротин, аскорбінову кислоту, вітаміни групи В, Е, Н, РР. Надзвичайно широкий і різноманітний набір мінеральних солей.

Антиоксиданти, які містяться в горосі,  сприяють очищенню організму від шкідливого холестерину, знижують ризик розвитку онкопухлин, омолоджують клітини. Клітковина сприяє очищенню кишківника від накопичень, шлаків, токсинів. Має горох і сечогінні властивості, сприяє виведенню солей із організму.

При вживанні гороху, в першу чергу, проявляється користь вітамінів групи В: нормалізується робота нервової системи, мозкова діяльність, організм отримує енергію. Тому цей продукт дуже корисно вживати людям старшого віку.

Проте горох потрібно обов’язково вводити і в раціон дітей та підлітків, адже він багатий на глютамінову кислоту, яка зміцнює імунітет, сприяє виділенню гормону росту та має ряд інших корисних для молодого організму властивостей.

Отож, якщо ви й досі думаєте, чим замінити на своєму столі м’ясо під час посту, – сміливо обирайте горох, адже цей продукт не лише корисний, але й смачний. Рецепти його приготування ви знайдете в кулінарних книгах практично всіх народів світу, тож страви з цієї диво рослини суттєво урізноманітнять ваш раціон. Та головне, щоб піст не був випробуванням, а приносив задоволення, проводьте більше часу в молитві і частіше бувайте на природі!