Новини

Рослини допомагають у лікуванні мастопатії

Останнім часом багатьом жінкам ставлять такий діагноз як мастопатія. Причиною цієї недуги можуть бути аборти, гінекологічні захворювання, переохолодження і, найстрашніше, травми. Якщо хвороба виникла через переохолодження, то зміни у залозі – ущільнення – з’являються збоку, ніби йдуть з-під руки, а якщо – через травми, то ущільнення – зверху і знизу. Ущільнення від травм, як правило, тверді і розсмоктуються важче. Але де б ви не виявили їх, негайно зверніться до лікаря.

Хоча цю хворобу можна лікувати й рослинами.

Ефективні такі збори: візьміть 1 частину буркуну лікарського (бажано жовтого, хоча цілющий і білий), 2 частини кори верби білої і додайте 2 частини мати-й-мачухи. Для приготування ліків треба взяти 2 столові ложки цієї суміші, залити склянкою води, прокип’ятити 1 хвилину. І нехай настоюється 2 години. Потім з цього настою робіть теплі (тільки не гарячі) примочки на молочні залози. Цей відвар можна вживати і всередину по столовій ложці тричі на день упродовж місяця. Потім зробити перерву на 10 днів і повторити курс лікування.

Можна також прикладати до молочної залози квіти алтеї лікарської або мальви, яка росте в природі і на городі. Її ще називають рожею. Можна користуватися соком з буряка, або тертим буряком, – прикладати до молочної залози, як примочки, або компреси. Ефективними в лікуванні мастопатії завжди були компреси з листя верби, з листків подорожника.

Застосовували також і листя капусти. Але капуста ефективна лише в тому випадку, якщо компрес робити, дотримуючись відповідних правил, а листок капусти правильно підготувати для компресу. Для цього беремо листок, зрізаємо товсті прожилки. Кладемо його на стіл і качалкою чи пляшкою розкачуємо, доки капуста не пустить сік, а листок не стане м’яким. Іноді його ще опускають на півхвилини в окріп, якщо він дуже цупкий. М’який листочок потрібно змастити медом і прикласти до хворого місця, тобто до молочної залози. Капуста з медом діють розсмоктувально.

Щоб запобігти мастопатії, кожна жінка має бути дуже уважною до себе. Якщо в молочній залозі з’являється біль перед місячними – це має занепокоїти. Якщо біль постійний чи з’явилося відчуття поколювання – це теж тривожні симптоми. Одразу звертайтеся до лікаря за порадою і лікуванням.

В “Здравницях Зеленої планети” працюють досвідчені лікарі-консультанти, які безкоштовно діагностують і надають консультації, зможуть підібрати вам ефективні фітокомпозиції для лікування мастопатії, а також дітородних органів і всієї гормональної системи у жінки: Мастоден, Фіброман, Аднексан, Фемінат, Нормострум. Якщо молочна залоза була травмована, додаємо Арніку, а при застої лімфи – Лімфогран.