Новини

Розчистили садок – гілочки не викидайте. Це також ліки

З приходом весни дбайливі господарі починають чепурити свої садки – обрізають дерева та кущі. Зазвичай зрізані гілочки вважають непотрібними, однак ми радимо не позбуватися їх, а правильно використати.

Приміром, коли обрізатимете гілочки винограду, не викидайте їх, а висушіть і готуйте чай. Особливо корисним він буде для тих, у кого виявили солі оксалати. Вони відкладаються в усьому організмі, не лише в суглобах та кістках, а й у судинах та м’язах.

Для приготування такого чаю потрібно 1 столову ложку подрібнених гілочок винограду (найтонших) залити склянкою води, поставити на слабенький вогонь, прокип’ятити 5-7 хвилин. Пити по чверті склянки чотири рази на день.

Через три-чотири тижні почнуть виводитися солі оксалати (ви їх помітите, якщо зробите «домашній» аналіз: вранішню сечу відстоюватимете добу – кристали оксалатів осідатимуть на дні).

Місяць пролікуйтесь, і якщо з’явилися кристали, не робіть перерву, продовжуйте далі ще місяць. Потім можна зробити перепочинок на тиждень.

Якщо обрізаєте кущі смородини, то знайте, що й чорна, і червона, і біла смородина добре лікують запальні процеси нирок і сечового міхура, тобто сечостатевої системи.

Такий чай теж дуже просто готується. Столову ложку подрібнених пагонів смородини потрібно залити склянкою води, поставити на слабенький вогонь, 5-7 хвилин прокип’ятити. Потім настояти одну-дві години. Пити впродовж дня по чверті склянки.

Ефект відчуєте одразу. Добре працюватиме шлунок. Цей чай корисно пити людям, у яких знижена секреторна діяльність цього органу, знижена кислотність, у кого шлунок розтягнутий, опущений. Найбільше від такого захворювання наразі страждають діти. Тому, щоб підсилити ефект, їм до чаю з гілочок можна додавати ще й висушених ягід смородини. Чай можна пити і людям, хворим на діабет.

Тож, якщо ви вже «почистили» свій садок, – не викидайте гілочок. «Почистіть» ними свій організм. Пам’ятайте, у природи немає нічого зайвого!