Новини

СЛОВО ДО ЧИТАЧІВ!

Рік старий ще в дорозі, а новий уже чекає. І лік уже йде не на тижні, а на дні, на години, на хвилини. А, здається, ще недавно 2019 рік мав у своєму розпорядженні аж 365 днів.

Спливли, відлетіли вони, як птахи у той вирій, в якого вже не повернуться. А нам залишається лише одне – пам’ятати  те добро, що кожен з нас встиг зробити у році минулому. А якщо чогось і не встиг з різних причин, то постаратися завершити у році прийдешньому. Таке наше людське покликання, наш обов’язок  перед Богом і Землею, на якій народилися і живемо, перед людьми, з якими разом радіємо і сумуємо, боремося і перемагаємо.

Я переконана, що кожен з вас уже зважує, вимірює зроблене за минулий рік. Та найбільш вагомим є той здобуток, що наповнений не стільки матеріальним, а передусім моральним змістом, тими духовними цінностями, що насамперед, роблять людину людиною. Пам’ятайте Шевченкове: « Раз добром зігріте серце – вік не охолоне». А добра не може бути забагато. І ціна його не в кількості, а у якості. Часто навіть щира усмішка буває ціннішою, ніж якийсь матеріальний подарунок.

«Колектив «Зеленої планети» теж підсумовує свої здобутки, успіхи, аналізує прорахунки і невдачі. Бо усі ми хочемо, мріємо, надіємося, що у новому році буде ще кращою, плодотворнішою, надійнішою наша оздоровчо-лікувальна діяльність, збільшиться кількість не лише нових прихильників народної медицини і, зокрема, «Зеленої планети», а й тих, хто напише у листах, чи зателефонує і з радістю скаже: «Зелена планета» мені допомогла!»

Напередодні Нового року і Різдва Христового я усім Вам бажаю Здоров’я, Добра, Злагоди і Спокою у кожному домі. Віри, Надії і Любові у кожному Серці і Душі.

До зустрічі у Новому 2020 році!

З повагою, любов’ю і вдячністю

НАТАЛЯ ЗЕМНА