Новини

Дивовижний порятунок морського лева

Виснажена 8-місячна самочка в спробах знайти їжу потрапила в морській ресторан на узбережжі Сан-Дієго. Два місяці люди лікували і відгодовували її, а тепер випустили назад в Тихий океан.

Дивно добра історія сталася на самому початку лютого 2016 року в одному з ресторанів морепродуктів американського штату Каліфорнія. Там співробітники закладу під назвою «Морський світ» (Sea World), розташованого на березі Тихого океану в місті Сан-Дієго, несподівано виявили в приміщенні установи виснаженого, з благаючими про допомогу очима дитинча морського лева.

Навіть після первинного огляду стало зрозуміло, що 8-місячне левеня вкрай виснажене. Мабуть, це і стало причиною появи в жвавому місці. Вона від відчаю приповза до людей в пошуках чогось їстівного. Всередину ресторану морська малютка потрапила, скориставшись неуважністю когось із співробітників, які залишили відкритим службовий вхід.

На щастя, так і сталося. Днями з’явилися хороші новини: вона відмінно себе почуває, вигодувана і подорослішала до 10 місяців. Морській левиці дали ім’я в перекладі з латинської ― Морська і їй тепер уже ніщо не загрожує. Всього за два місяці вона більш ніж удвічі збільшила свою вагу: з 9 до 22,5 кілограмів. Стала більш активною і довела на практиці, що тепер зможе сама знайти собі їжу і подбати про себе в найширшому сенсі. Тому рятувальники вирішили, що пора повертати назад в її середовище проживання. У вівторок, 5 квітня її і ще кілька врятованих морських левів вивезли на човні подалі від берега і випустили в океан.

Джоді Вестберг, одна зі співробітниць фонду захисту диких тварин так прокоментувала перебування морської левиці у них: «Вона стала дуже сміливою і навіть трохи нахабною. В цьому і полягає причина успішної реабілітації ― в її енергійності, готовності боротися. Впевнена, вона більше не потрапить до нас знову і знайде для себе гідне місце в дикій природі».