Новини

ДНК сприймає людську мову

Вчені прийшли до приголомшливого висновку: ДНК сприймає людську мову. ДНК — це макромолекула, яка забезпечує зберігання і передачу з покоління в покоління і реалізацію генетичної програми розвитку і функціонування нашого організму. Молекули спадковості отримують і акустичну, і світлову інформацію: мовчазне читання доходить до клітинних ядер по електромагнітним каналам. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує.

П.П. Гаряев (академік Академії медико-технічних наук, член Нью-Йоркської Академії наук) вважає, що за допомогою словесних думок-форм людина будує свій генетичний апарат.

Наприклад, дитина, яка взяла від батьків певну програму, починає бешкетувати, лихословити. Тим самим вона руйнує себе і своє середовище — як соціальну складову, так і психологічну. І котиться ця «снігова куля» з покоління в покоління.

Молитовні слова, навпаки, пробуджують резервні можливості генетичного апарату. За молитвами багатьох святих зцілювалися безнадійно хворі. Благословення святих поширювалося на кілька поколінь.

Хвильові генетики стверджують: генетичному апарату людини вкрай важливо, що його господар думає, слухає або читає. Бо будь-яка інформація може вкарбуватися в так званий хвильовий ген. Іншими словами, з ким людина поведеться, від того він у результаті і набереться спадкових програм. При цьому апарат ДНК не здатний розібрати, від кого ви отримуєте інформацію, будь то живий співрозмовник або екран телевізора. Будь-яке вимовлене слово — це не що інше, як хвильова генетична програма, здатна дуже істотно змінити все ваше життя.

Молекули ДНК здатні обмінюватися цією інформацією за допомогою акустичних і електромагнітних хвиль. Але найдивовижніше, що багато чудес вчені викликали словами. Вчені створили апарат, який переводить людські слова в електромагнітні коливання, здатні впливати на молекули спадковості — ДНК. І виявилося, що деякі слова викликають мутагенний ефект. В результаті ДНК починає виробляти протиприродні програми, які тиражуються організмом, передаючи потомству програми самоліквідації.

Щоб не сталося поганого, дуже важливо не думати про нього, і вже тим більше не вимовляти негативну інформацію. Недарма ж існує приказка — «Сказано — зроблено!» Тобто, сказавши, ви вже це майже здійснили. Ви запустили програму виконання! Але не думайте що все так погано, точно так само працюють і хороші слова і думки. Створюючи і випускаючи на свободу позитивну думку, ви в результаті отримуєте позитив в житті, такий як добрих людей і приємні події.