Новини

NeuroMetrix — заміна знеболюючих препаратів

Американська компанія NeuroMetrix представила нейростимулятор, здатний замінити знеболюючі препарати і позбавити людину від хронічного болю.

Спеціальний прилад Quell, який вперше був представлений на одній з найбільших виставок електроніки CES 2015 і отримав схвалення від американського управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів, був створений для людей з хронічними болями, такими, як нейропатія, болі в попереку, остеоартрит і фибромиалгия.

Гаджет, який за словами розробників, здатний замінити знеболюючі препарати, являє собою невеликий датчик з еластичною пов’язкою. Прилад необхідно прикріпити на верхню частину гомілки і в момент, коли хронічний біль дасть про себе знати, натиснути кнопку на девайсі. Принцип роботи Quell полягає в тому, що за допомогою невеликого електричного розряду він стимулює сенсорні нерви, які передають в центральну нервову систему слухові, смакові, нюхові, зорові і дотикові імпульси, до яких і відноситься почуття болю. Стимуляція цих нервів змушує нервову систему виробляти опіодні пептиди, які є природними анальгетиками. Пристроєм можна управляти зі свого смартфона або планшета.

Quell з’явиться у продажу вже цієї весни за ціною близько 250 доларів, передає американська газета Boston Globe.

Джерело: газета «Новое Время»