Новини

Вчителька з Австралії витратила на учнів свій виграш в 20,000 доларів

Дивовижний вчинок зробила днями австралійська вчителька на ім’я Брі Дредж, яка виграла 20 тисяч австралійських доларів ($ 14,800 США) на телевізійній вікторині, подібній нашій програмі «Перший мільйон». Весь свій приз дівчина витратила не на себе, а на те, щоб купити нове взуття для всіх учнів школи, в якій вона працює.

Брю виграла великий приз на телевізійному шоу в ніч на минулий четвер. Тоді ж вона вирішила, що витратить весь свій виграш на що-небудь корисне для всіх учнів коледжу свого невеликого містечка Балларат, в якому живе всього близько ста тисяч чоловік.

«Коли я це зробила, то прийшла в школу і практично кожен учень обійняв мене і подякував. Їх погляди коштували тих грошей, які я витратила», — коментує свій вчинок усміхнена Брі Дредж.

Як повідомляє журнал Time, тепер вже 200 учнів школи отримали по парі міцних шкіряних черевиків, які допоможуть їм комфортно пережити досить холодну в тутешніх місцях зиму.

Відповідаючи журналістам на питання про те, навіщо вона взагалі вирушила на вікторину, дівчина сказала, що вона, долаючи страх перед участю в телевізійному шоу, сподівалася показати приклад, надихнути своїх учнів на те, щоб вміти виходити зі звичної зони комфорту і кидати виклик самим собі.

Джерело: humanstory.ru